Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #przemyslenia to jest tak zajebista sprawa a zarazem największe #!$%@?. Oglądam sobie te wasze paczki i myślę że spoko ale jak widzę że niektórzy dostają prezentów za 200 zł a niektórzy za 40 zł to co mam myśleć a wielu nie chwali się co dostało. I wiem że chodzi o sam gest i dostanie paczki ale ludzie się nie zmieniają czują się #!$%@? jak za dzieciaka* tylko o tym nie wszyscy napiszą oprócz jednego mirka rok temu. Zmierzam do tego że za dzieciaka* w podstawówce miałem sytuację Mikołajki-każdy kupuje sobie prezent (losowanie kto komu daje) i był rok kiedy właśnie były akcje jak wyżej że ktoś kupił coś zajebistego a inny jakąś #!$%@? bo się w domu nie przelewało ale w następnych latach był limit do 20 zł i nikt nie miał prawa jakoś znacznie tego przekroczyć. Wiem to jest dobrowolne i ludzie się dorośli ale to są tylko moje przemyślenia.
  • 28
@mosku ale o co chodzi xD nikt nie ma żadnych pretensji ani nie czuje się #!$%@? o ile nie dostanie pietruszki xD
Zakres ogólny to 30-50zl czyli trzeba się koniecznie wbić w te widełki, ale jeśli ktoś czuje potrzebę i ma możliwości to da coś więcej. Ja zrobiłam paczke za więcej niż zakres wynosi bo taki mialam pomysł na konkretne prezenty dla mojego Mireczka, ale jak jutro odpakuje swoją i znajdę w
@mosku:
niestety bardzo dużo osób błędnie odbiera czym jest Wykopoczta. Wykopoczta to zabawa polegająca na wymianie listów z upominkami - a nie na odwrót. W tym roku i tak jest w miarę 'ok' w porównaniu z poprzednimi latami.
Inną sprawą jest, że my otwarcie piszemy jaka jest sugerowana kwota: 30 - 50 złotych bez kosztów przesyłek.
Jak ktoś pójdzie po bandzie - na to wpływu już nikt nie ma.

@NIEKONWENCJONALNA:
@NIEKONWENCJONALNA no ja najbardziej to lubię żelki ze wszystkiego xD

Ale uwazam, ze najlepsza paczke w tej edycji będzie miala mirabelka którą wylosowal moj niebieski, sama bym chciała taką dostać xD

Ogolnie to się jaram bo jutro i ja i mój odbiorca dostaniemy paczuchy. Jego juz w paczkomacie a moja w doreczeniu
@b__g: @NIEKONWENCJONALNA: @carving85: Znów ignorant ze mnie wyszedł bo nie przeczytałem że jest limit 30-50. Mimo to to nie będzie nigdy fair bo są ludzi którzy robią rzeczy u siebie za darmo w firmie albo coś a żeby takie coś kupić to w uj hajsu trzeba było by wydać. Broń Boże nie neguje #wykopoczta to jest świetna sprawa po prostu podchodzę z dystansem.
@NIEKONWENCJONALNA: W zeszlym roku list jaki dostalem, no byl taki sredni.
Za to pozniej dostalem list od rozowego, na chyba 7 stron i kalendarz, tak z dobroci serca.
Lubie robic niespodzianki, czasem przykladam sie bardziej gdy mam wiecej czasu, czasem troche mniej, ale nie jest to jakas najmniejsza linia oporu. Zawsze to musi byc cos przyjenego.