Wpis z mikrobloga

ypominam sobie, że ze mnie jest beztalencie (albo to jak tak


@Emirito: TAK TYLKO TY TAK UWAŻASZ. Serio naucz się grać na czymś. Po prostu w tych sprawach muzycznych bardzo ważną kwestią są ćwiczenia. Cały klucz do sukcesu. Trzymam za Ciebie kciuki!
@MrErbeen: Gitary są zbyt popularne, basistów to każdy ma głęboko w poważaniu bo przecież "to taka gitara co ma cztery struny", perkusista byłby ze mnie marny, więc chyba zostają klawisze. W sumie wydrzeć japę potrafię, ale ludzie mówią mi że bardziej to ja pasuję na radiowca niż śpiewaka (albo pijaka, w sumie to czasami na jedno wychodzi).
Tak czy inaczej, pewnie sprawię sobie za "bliżej nieokreślony czas" gitarę akustyczną, będzie na
@Emirito swoją gitarkę klasyczną kupilem z olx za 80. Wykopki Ci doradzą jakbyś mial jakies wątpliwosci. A gdybys potrzebowal jakiegos klawiszu na start to pisz w tym rejonie mogę pomóc :)
@MrErbeen: prędzej szukałbym jakiegoś bardzo cierpliwego człowieka, coby nauczył jak grać. Kiedyś fakt, próbowałem coś na klawiszach klikać, ale robiłem za dużo błędów i przezornie wycofałem się, by mi nie weszło w nawyk. Plus, nie chcę też wydawać cebulionów w błoto, bowiem "jaśnie nieoświecony dziad chciał se pograć na gitarce".