Wpis z mikrobloga

5 grudnia 2017, godz. 23:18
Zabieram się za list:

Ej, Poco, chcesz przeczytać ze mną list? No weź nie śpij, Poco! Słuchaj! Uwaga, czytam:

"Hej @faramka! Wołam @poco-mifejsbuk, aby też się dosiadł..." (ʘʘ)


Paczuchę odebraliśmy po pracy - zgodnie z poleceniem nadawcy (lepiej niech czeka w zimnym paczkomacie niż przy kaloryferze). Cięższa niż wyglądała! I cała owinięta dokładnie brązową taśmą klejącą (sic!). Na paczce pszczółki. Skąd pszczółki w grudniu?! Pszczółki i Mikołaj?! Hmhmmm...

Rozpaking wykopaczki odbył się późnym wieczorem. Niestety za późnym, aby można było skorzystać z jego części. Bo paczucha składa się z dwóch części: "Na dzień dobry" i "Na dobry wieczór". Czyli… kawa i piwo! ( )
Kawa oczywiście ziarnista (innej nie uznaję), brazylijska, delikatna z nutami karmelu i suszonych owoców. Już nie mogę się doczekać weekendu, żeby rozpocząć z nią dzień! ()
Piwo kraftowe, a jakże. Dwa pszeniczne i dwa ciemne, z Browaru Port Gdynia. Trafione w punkt! (nie piłam, nie znam) Od kiedy piwa kraftowe stały się popularne, stałam się ich fanką, czy może raczej kolekcjonerką. Próbuję, smakuję, podziwiam etykiety. Te mają dodatkowo fajny kształt butelek - może zrobię z nich flakoniki? ((oo))


No i najważniejszy element paczki. LIST, zgodnie z życzeniem - odręcznie napisany. Czyli z duszą i, jakby nie patrzeć, z poświęceniem.


List skierowany do mnie i do niebieskiego (wspomniałam w opisie, że przygotowujemy paczuchę wspólnie). List bardzo sympatyczny i ciepły. List od Gucia! No i już wiadomo, skąd te pszczółki na pudełku!!! (σ ͜ʖσ)

@Zataok, bardzo dziękuję Ci za paczuchę! Cieszę się, że mogłam odpakować ją w mikołajkową noc ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Co prawda mamy do Ciebie daleko, ale jeśli tylko będziemy w okolicy, to widzimy się w Black & White Coffee!


#wykopoczta #wykopaczka
Pobierz faramka - 5 grudnia 2017, godz. 23:18
Zabieram się za list:
 Ej, Poco, chcesz przecz...
źródło: comment_YdU39xQoZlz2ClMdAmT2lUuE9Gaelms5.jpg
  • 2