Wpis z mikrobloga

Nie. PiS bedzie mial 50% tylko dzieki "genialnosci" Polakow.
Czas skonczyc z ta narracja, ze Polacy to jakies pozbawione odpowiedzialnosci za wlasne czyny dzieci we mgle, dzieci ktore glosuja na korzysc lub na zlosc Schetynie. WTF?
Tez goscia nie trawie, ale sorry - nie zwalnia mnie to z odpowiedzialnego glosowania bo swoj los trzymam we wlasnych rekach. Schetyna tak czy tak sie wyzywi. Druga taka rzecz ktora mnie wpienia to gadanie w
@Piesmen: Zgadzam sie Schetyna to dno dna. Szkodzi partii i duzo lepszy bylby Trzaskowski, Budka... a nawet wlasnie Siemnoniak (mimo ze ciapowaty troche). Ale nijak to nie uniewaznia tego co wyzej napisalem. Polacy powinni w koncu zrozumiec jak to dziala. Jest to niezbedny etap w ewolucji spolecznej... jezeli w ogole myslimy aby dalej sie rozwijac.
Nikt nie glosuje na zlosc ani Schetynie, ani Petru. Poprostu to debile i nie ma na kogo glosowac.


@rentonB: Przy calej mialkosci opozycji roznice sa gigantyczne. Wrecz nigdy nie byly wieksze i lepiej naswietlone bo znajdujemy sie w momencie w ktorym dzieje sie cos bezprecedensowego - po 30 latach zostalismy zawroceni do komuny.
A, ze wolisz tego nie widziec...
@pk347: 40-50% tak nie uwaza, dlatego PiS ma takie poparcie. Opozycja od ponad roku strzela slepakami i osmiesza sie na kazdym kroku. Nie ma w tej chwili ZADNEGO kandyta ktory porwal by wszystkich.
@pk347: nieee, ale z twoim tekstem taka refleksja mnie naszła. Był kiedyś taki tekst Olbrychskiego.
Ogólnie uważam, że opozycja jest tak mierna, że wybór między miernotą a zakapiorstwem wcale nie jest dla mnie jasny i oczywisty, więc na tę chwilę nie głosuję (lub głosuję na "narybek"). Ale do wyborów jeszcze długa droga.
40-50% tak nie uwaza, dlatego PiS ma takie poparcie. Opozycja od ponad roku strzela slepakami i osmiesza sie na kazdym kroku. Nie ma w tej chwili ZADNEGO kandyta ktory porwal by wszystkich.


@rentonB: poparcie dla PiSu jest odwzorowaniem mentalnosci polskiego spoleczenstwa. Tyle. Nie zgadzam sie z Razem, nie zgadzam sie z PSLem, nie zgadzam sie z PO w bardzo wielu kwestiach... w zasadzie tylko N praktycznie trafia w punkt. Ale jakos
To co sie dzieje za sprawa pisu to jest tylko i wylacznie wina Polakow, bez zadnego ale.


@pk347: w polityce społeczeństwo jest materiałem, a nie graczem. Nie ma głupiego społeczeństwa, to politycy nie potrafią "lepić" sobie poparcia. Zwalanie sytuacji na głupotę społeczeństwa to domena pewnego pana w muszce;P