Wpis z mikrobloga

#wykopoczta uznaje za udane ( ͡º ͜ʖ͡º) dziękuję @yourij za paczuche z klawiaturą mechaniczną, pietruszką, toną cukierkow i listem! Pierwszą moją edycję uznaję za udaną! Teraz czekam na opinie od osoby, która dostała paczkę ode mnie, więc w międzyczasie idę ponapieprzać w osu () dziękuję!

#wykopocztaopinie @Wykopoczta świetnie rozplanowana akcja. Chciałem tylko powiedzieć jak bardzo szanuję organizatorów za to wszystko i że z miłą chęcią będę uczestniczył za rok. Chciałem dodać że bardzo mi się podoba layout i czytelność strony, jak i jej funkcjonalność. Pozdrawiam ciepło! ʕʔ

#prezent #chwalesie #pcmasterrace #wykopaczka #klawiaturamechaniczna
Pobierz
źródło: comment_VLGVdbK1pLdTMKLhlL4dRbMhPw2DmMiC.jpg
  • 16
@zapoznalem: @zarkowski: Jakby to była Ducky Shine 5 RGB to wtedy by to pasowało, ale to jest jakiś tandetny Tracer który pewnie ma hybrydę membrana-mechanik, a w najlepszym przypadku marne podróby Cherry MX które #!$%@?ą po pół roku użytkowania XD
@kaitek666: Mecano z tego co wiem to hybryda membrany z mechanikiem, więc innymi słowy niezły szmelc. Ja mam Corsair K70 LUX na Cherry MX Brownach, i chyba kolejną klawę kupię na MX Blue, tak zajebiście się na nich pisze ()