Wpis z mikrobloga

@JohnMarkII: Wszystko zależy czy listonosz ma pojazd, czy roznosi z buta. Słyszałem, że piesi listonosze nawet nie biorą ze soba większych paczek, tylko z góry zakładają awizo, żeby człowiek miał zapieprzać po odbiór... still better than kurier inpost - oni są dziwni i zawsze muszą coś odwalić.
@SzefJaszczurek jeśli tak to znaczy, że paczka od samego początku jest do odebrania na poczcie. A do tego nie jest potrzebne awizo. Więc możesz zaryzykować i jak jest więcej ludzi w mieszkaniu to iść na pocztę i spróbować odebrać. Jaki status?
@JohnMarkII: Chciałbym, żeby tak było :D ale tu chyba jest tak, że paczki rozwożą z głównej sortowni, a pod koniec dnia lub następnego ranka oddają do punktu na poczcie. Nie wiem do końca jak to działa, ale nie raz chciałem odebrać paczkę tego samego dnia po otrzymaniu awizo, ale jeszcze jej nie mieli. Status ma "przekazano do doręczenia" z adresu sortowni (za miastem). Poczekam jeszcze i pójdę zobaczyć skrzynkę.
@SzefJaszczurek jesli idzie do ciebie paczka to ci ja przywieze kurier pocztex. Jeśli ktoś ci wyslal to listem to ci listonosz niw przyniesie bo jak ma wlozyc w torbe ta twoja paczke ktora wazy wiecej niz wszystkie listy wziete
@JohnMarkII: Meh, awiza brak. Nie wiem do której pracują pocztowi dostarczyciele paczek, ale zaczynam się obawiać, że ostatecznie zamiast do mnie, to trafi od razu na pocztę i albo listonosz przyniesie dopiero jutro, albo nie i będę musiał odebrać po jutrze (°°