Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chce pokazać moje auto. Moja 15 letnia klasa non-premium Corsa C 1.0. Mało awaryjna, robiąca to czego od niej oczekuje czyli wożenia z A do B. Nie przynosząca większych zmartwień w kwestii utrzymania. Przebieg dobija do 260 tys. km. U mnie w 9 lat zrobiła 165 tys. w tym 140 na lpg. Z wad to brak klimatyzacji, reszta nie jest przeze mnie aż tak dotkliwe odczuwana. Mam je tyle lat, a nadal mi się nim przyjemnie jeździ. Potrafię nawet wieczorem wsiąść i sobie pojeździć z muzyką pomimo tego, że i tak nim sporo jeżdżę na co dzień. Pali ~ 6.5 litra gazu przy moim użytkowaniu.. I w sumie plan jest taki, żeby potrzymać je jeszcze i tak jakiś czas, może parę lat. Zanim ktoś napisze, że to muł. Mam motocykl z większą mocą od tego auta i stwierdzam, że moc to nie jedyne co się liczy w motoryzacji, przynajmniej dla mnie. Spokój (tania obsługa, jak ktoś coś rozwali czy ukradnie to szkoda i tak mało), ekologia (długie użytkowanie ekonomicznego samochodu), nie bycie niewolnikiem rzeczy (to w końcu Corsa) to też fajne sprawy.

#pokazauto #opel #samochody #motoryzacja #przemyslenia
    pokaż całość

odpowiedzi (70)

Lewandowski, Olympiakos - Bayern 1:2
    Powtórki
    #golgif #mecz #bayernmonachium #golgifpl #ligamistrzow

odpowiedzi (35)

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
    #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (16)