Wpis z mikrobloga

Mirki, w tym roku sam sobie Mikołajem i po 2 letniej przerwie wracam do #ps4 ʕʔ

Patrzę jednak, że trochę się pozmieniało, więc będę wdzięczny za porady:
1) Jeśli przez rok nie zamierzam zmieniać TV, a mam 32 cale FHD, to czy opłaca mi się brać PS4 Pro?
2) Czy PS4 Pro zwiększa framerate dla najnowszych gier? Czy sprawia, że gra się przyjemniej?
3) Poprzednio kupiłem sobie na allegro nakładki na analogi padów i sprawdziły się sensownie. Czy sytuacja nadal jest aktualna, aby chronić gumę na analogach?

Ogólnie upatrzyłem sobie oferty:
w XKOM: PS4 Slim + Pad + Fifa18 + Wolfenstein II za 1299zł.
Czyste PS4 Slim + Pad za 999zł
Co sądzicie?

Po 1-2 latach sprzedam pewnie i kupię coś nowszego. Zakładam, że nie straci na wartości więcej niż 500zł.

Gdybyście byli jeszcze oszacować ceny gier, w jakich mam szukać na gametrade, to byłbym mega wdzięczny, a przyda się pewnie też innym osobom:
1) Diablo3 z dodatkiem
2) GTAV
3) Uncharted4
4) Uncharted Dziedzictwo
5) Horizon Zero Dawn
6) Order 1884
7) Crash Bandicot
8) Fifa 18
9) Wolfenstein II
10) Najnowszy Tomb Raider
11) AC: Origins
12) Rayman Legends

Pozdrawiam Mirków i z góry dziękuję za pomoc. Już mi ślinka cieknie na myśl o spędzaniu grudniowych wieczorów przy grach, które od dawna miałem nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4
  • 14
@sortris:
1. jeden rabin powie tak, drugi nie.
2. Niektóre gry działają lepiej ale są też takie co gorzej (rachet & clank). Rise of Tomb Rider pozwala wybrać 60 fps albo ładniejsza grafa@30fps
3. Ja od dwóch lat gram bez nakładek i nie widzę zużycia ale nie jestem hardcorowym graczem
@rtk993: Dziekuję za podpowiedź. 2 lata temu pykałem na PS4 na monitorze 24'' FHD i też byłem bardzo zadowolony. Na razie skłaniam się do przyoszczędzenia 500zł i kupienia Slim, aby za 2 lata wymienić cały zestaw z TV :)
@sortris: wg mnie kup slima, zaoszczędzone pieniądze wydaj na gry

Na gametrade nie zawsze jest najtaniej, porównuj też na olx.

Diablo 3 było ostatnio na łowcy gier nowka, zerknij w promocjach pudełkowych

GTA v cyfrówka ostatnio chyba 90zl
FIFA 18 chyba widziałem najtaniej na allegro za 160zl