Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dobra mirki sprawa wygląda tak. Byłem u fryzjera, była fajna dziewczyna, uzyskałem jej fb przez spotted. Nie jest zbyt rozmowna, nie kojarzy mnie (nie pamięta twarzy ale wie kim jestem oraz, że tam byłem), odpisuje mi ale często dość ubogo typu "aha", "tak", ale też sama zadaje różne pytania o mnie, nie ma mnie totalnie gdzieś. Spytałem czy miałaby się ochotę spotkać, odpisała, że "nie wiem", popisaliśmy potem sobie ogólnie o pierdołach i na zakończenie dnia napisałem jej tak jak na screenie (na odpowiedź czy była w... czekałem z 40min i się nie doczekałem ale to luzik, każdy może być zajęty)

I kurwa czekać mam aż do mnie napisze ona, nie pisząc do niej czy co robić. Chciałbym się z nią spotkać...

#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #zwiazki
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (78)

KampanieSEO wita wykopków! Znaleźliśmy w biurze #grypc Mortal Kombat X nówka w folii, także szybkie #rozdajo - kubek gratis. Wysyłka po naszej stronie, jutro o 12 losujemy.

pokaż spoiler Zawiera GORO [O S T R O Ż N I E]

odpowiedzi (33)

nawiedziło cię POTĘŻNE ROZDAJO ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Tym razem zestaw został odpowiednio rozbudowany. Zawiera nalewkę z pigwowca japońskiego. To tak zwana polska cytryna, która ma w sobie dużo witaminy C i świetnie smakuje. Dla tych co za nic mają sobie zdrowy tryb życia, dodam, że jest na tyle mocna, że jak mawia mój dziadek

pokaż spoiler nie przyodziewa, a grzeje

Nalewka ma 5 lat, została sporządzona na miodzie lipowym, a zalakowana woskiem pszczelim, a etykieta to wynik fascynacji pewnym serialem (najlepszym).

Co poza tym w zestawie?
    - pyłek kwiatowy
    - miód z Doliny Cybiny
    - świeca z dziewiczego wosku pszczelego

#rozdajo ma reguły stare jak świat: losowanie wśród plusujących, zielonki dupa cicho.
    Finał jutro o 19.00. Zwycięzca potwierdza wiek po losowaniu.

I tradycyjnie: kto ma szczęście w miłości, a nie w kartach, to może sobie kupić na stronie. (www.miododkulmy.pl)
    pokaż całość

odpowiedzi (28)