Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki z tagów #bron #bronpalna #pozwolenienabron
Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa z pozwoleniem jeśli odwiedza się psychologa?
Otóż dziś lekarz rozłożył ręce przy mojej dolegliwości (wyniki badan w normie) i powiedział żebym poszedł do psychologa bo to może być coś ze stresem...

Konkretnie chodzi o pocenie się... nadmiernie się pocę pod pachami... myślałem że tarczyca ale wyniki są ok i kazał udać mi się do psychologa czy to aby nie jest stres
Jak na to patrzą podczas wydawania pozwoleń? Nabrudzi mi to jakoś w papierach czy nie powinienem sie martwić jeśli idę z takim czymś do psychologa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest jasny wykaz chorób uniemożliwiających otrzymanie pozwolenia. Pocenia w tym nie zawarto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lekarz ewidentnie nadgorliwy, miałeś pecha, że na takiego trafiłeś. Na wizytę weź jakiś perspiblock czy coś w tym stylu a jak będzie dociekać nie bądź zbyt wylewny;)
A psychologa polecam wybrać samemu a nie iść do "znajomego" tego lekarza.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale byłeś u dermatologa? bo internista to #!$%@? się znać będzie czemu się pocisz, tak jak napisałeś zleci badanie tarczycy i tyle xD a równie dobrze to może być po prostu nadmierność gruczołów potowych, tj uwarunkowania genetyczne/rozwojowe i tyle
OP: @Asterling: ;)
@LeVentLeCri: sprawdze. Chociaż wątpię że pomoże... Jak spie to jest sucho np., a 5 min po obudzeniu robię się mokry pod pachami...;/
@gaz24wolga: Ogólny tyle co mógł to zrobił, prespiblock i tego typu suplementy nie pomagają... Problem dość uciążliwy bo wyjdę z pod prysznica i po 2-3 min dosłownie kapie mi z pod pachy...;/ im zimniej tym bardziej kapie stąd pierwsze co to badania na