Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie aplikować?
Szukam pracy w Warszawie.
Potrzebuję zarabiać około 2000zł netto (dowolny typ umowy, studiuje zaocznie), ale nie mogę mieć kontaktu z tuzinami ludzi na raz. Nie nadaję się do small talków, nie umiem wyczuwać granicy - gadać o pogodzie/wnukach starszej pani, która potrzebuje się wygadać. Jako kelnerka, byłam beznadziejna, wiem, że w każdej tego typu pracy, polegającej na "zachęcaniu" też będę.

Więc szukam pracy typu: linia produkcyjna, zamknięty magazyn i tak dalej, byle nie ekspedientka lub call center. Czy w coś jeszcze mogę celować nie mając za wiele do zaoferowania?

Wszędzie na asystentki, sekretarki, magazynierów, testerów jest 200 chętnych dziennie i często nawet na magazyny jest szukany człowiek z doświadczeniem. A jak już dochodzi do rozmowy to

1300netto, ale prosze nas wysłuchać, bo jest UoP i pani tak wcześnie zaczynałaby, że końcąc o 14 miałaby pani cały dzień wolny jak na połowie etatu!.


()Gdzie celować? Na jakich portalach szukać? Mogą być nawet konkretne firmy (ktoś już polecił, że spc szuka jeleni jak ja, ale chcę złożyć do wielu miejsc, aby w max połowie stycznia zacząć pracę). Nie boję się żadnej pracy, byle nie wymaga styczności z tłumam ludzi o bardzo dużym rozstrzale wieku i wykształcenia.

Mam tylko 19 lat, zero doświadczenia, angielski niepełne B2 (ale mam znajomych obcokrajowców, gdzie dosyć swobodnie się komunikujemy).
Mogłabym ubera, ale nikomu nie życzę, aby jechał ze mną.
Obecnie zarabiam 1800 na 3/4 etatu, niby wiem, że fucha, ale za mniej na cały nie chcę pracować. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko, że widzę, że projekt się kruszy firmie i czas się ewakułować zanim oni z dnia na dzień zerwą umowę.

#praca #pracbaza #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
3213: robisz głupio bo masz problem z socjalizowaniem się i zamiast wychodzić ze strefy komfortu ( skile socjalne to skile które się nabywa, często podświadomie ale świadomie też można) ty wolisz w niej pozostać. Prace w call centre wpiszesz do CV. Wpiszesz sobie prace w zespole, i inne gówna i już jesteś do przodu. Wal do call center właśnie.

Zaakceptował: Asterling}
@AnonimoweMirkoWyznania: akurat do takich rzeczy w pracy, jak ludzie powinnaś się przyzwyczajać i przezwyciężać swoje słabości. Za kilka lat po studiach wypada zarabiać więcej niż 2000 i stać się trochę bardziej życiowym i zaradnym. Akurat masz czas żeby się szlifować i uczyć pewnych rzeczy.

Uwierz mi, że jak się nie nauczysz współpracować z ludźmi i z klientami, to za daleko nie zajdziesz, obojętnie w jakiej branży.
OP: @jjot: ale mogę to robić w inny sposób niż stojąc po 10h bez siadania w sieciówce w hałasie i o ocieranie się zmęczonych ludzi po pracy, którzy chcą jak najszybciej zrobić zakupy i mają po prostu dosyć wszystkiego przez zmęczenie. Też nie mam serca na słuchawce wciskać ludziom kremu z rosmanna za dzwudziestokrotną cene lub kredytu. Jakby mnie przycisnęło to mogę, ale nie chce jak mam wybór, tym bardziej
@AnonimoweMirkoWyznania:

szukaj sluchawki niesprzedazowej (polaczenia przychodzace):
infolinia medyczna, kurierska, ubezpieczeniowa, bankowa
probowalem sprzedazowa, to kierownictwo mnie odsylalo do domu, bo mialem najgorsze wyniki sprzedazy

ja w sumie celuje w cos podobnego - jak najmniej ludzi, i jak najmniej pracy fizycznej, bez wciskania kitow i bajerow
tylko ja biore pod uwage jeszcze uber i jakies dostawczaki do 3,5t