Wpis z mikrobloga

przeglądając ogłoszenia motoryzacyjne, gdy widzę że auto jest sprowadzone ze Szwecji i mirek-handlarz nie zdjął albo nie zamazał blach w ogłoszeniu, lubię zerknąć na stronę:

https://fu-regnr.transportstyrelsen.se/extweb/

czy i o ile mirek skręcił przebieg - bo jak kręci nawet auta sprowadzane ze Szwecji gdzie po numerze rejestracyjnym każdy może sprawdzić przebieg, to cały jego biznes opiera się na robieniu klientów w #!$%@?.

Przeglądając benzyniaki w kombi w moich okolicach natknąłem się na takie ogłoszenie (nie żebym akurat chciał kupić Lagunę 2 xD) :

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-laguna-2-0-turbo-benzyna-klimatronic-xenon-alu-felgi-super-oplacona-ID6zllN3.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

w ogłoszeniu jeden z typowych przebiegów ustawiany przez mirków-handlarzy, który już potencjalnemu klientowi powinien zapalić ostrzegawczą lampkę w głowie (swoją drogą, czemu te cepy się tak uparli na te 189k,176k itp. przebiegi)

z ciekawości zerknąłem na tą szwedzką stronę - przebieg na ostatnim badaniu technicznym w Szwecji wynosił 249420 km

Tak że jak ktoś z Krakowa i okolic, to radze omijać nieuczciwego mirka-handlarza:

HSAUTO.PL
ul. Kobierzyńska 118 - 30-382 Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki (Polska)

bo prawdopodobnie ordynarnie kręci liczniki w każdym aucie które wpadnie mu w łapy

W załączniku zrzut ogłoszenia dla potomnych.

Swoją drogą, ciekawe, co taki gość ma w głowie - czy jest na tyle głupi, czy na tyle bezczelny ?

#auto #oszust #mirekhandlarz #krakow #januszebiznesu #pokazauto
blackdog - przeglądając ogłoszenia motoryzacyjne, gdy widzę że auto jest sprowadzone ...

źródło: comment_23dryL3qzDYYfFyxaDydOwtGo7onIMAO.jpg

Pobierz
  • 14
@MaddoxX1911:
w sumie patrząc na stronę, to wydaje się przyzwoita firma, a tu jednak mirek-oszust, moim zdaniem, powinien być paragraf na takie coś - jakby tak raz czy dwa razy zapłacił z 50k kary, to i na 500+ by się znalazło, a i drugi raz by się zastanowił, wystawiając skręcone auto
@blackdog: jest nadzieja, że się za to wezmą, a jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy

Ja przez tych wszystkich #!$%@? oszustów postanowiłem wziąć leasing na nowe i się nie martwić, bo już miałem po dziurki w nosie rynku używanych samochodów

KrzysztofKrawczyk - @blackdog: jest nadzieja, że się za to wezmą, a jak wyjdzie w pra...
@blackdog: @powypadkowevin Dzięki, właśnie szukałem jakiegoś emeryta do dojazdów na działkę z rowerem i trafiłem na ten komis ( ͡º ͜ʖ͡º) Z ciekawości miałem sprawdzić Peugeota 307 SW od nich, ale z tego co widzę to szkoda nawet kasy-12 euro.(chyba że znacie jakąś stronę do sprawdzania aut z NL za free?)