Wpis z mikrobloga

No to i ja otworzyłem swoją #wykopoczta
Ta paczka jest SUPER!

Ewa, Dziękuję Ci serdecznie szkoda, że nie znam twojego loginu :) Trochę mi zajęło przebicie się przez te wszystkie zabezpieczenia otwarcia z taśmy, foli bąbelkowej i papieru. Było tego całkiem sporo, ale wreszcie się udało i mogę pochawlić się co dostałem!

* Dostałem świąteczną skarpetę pełną cukierków. Bardzo lubię cukierki (ʘʘ). Wygrzebałem jeszcze Kość IT - na pewno się przyda w przypadku awarii komputera ;) oraz żółtą kaczuchę!
* Trzy czekolady ślicznie opakowane. Jak będziesz to czytać to musisz wiedzieć, że jeszcze pozostały tylko dwie czekolady. W sumie to lubię wszystkie słodycze, nie tylko cukierki. Również i po mnie trochę widać, że je lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)
* Żelki Gusto - jeszcze ich nigdy nie jadłem, najwyższa pora!
* Łódka na mydło. Muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy prezent skojarzony z żeglarstwem :). Znajdzie swoje zastosowanie w wannie.
* Mikołajowa układanka? Jeszcze nie wiem co to jest, ale zaraz się dowiem ()
* No i na koniec najlepsze. Dżem malinowy! Domowej roboty dżem malinowy!

Podsumowując chciałbym Ci serdecznie podziękować za tą paczuchę! Na pewno nic się nie zmarnuje - uwierz mi. Każda rzecz świetnie dobrana! Bardzo mi się to wszystko podoba. To były niesamowite mikołajki.

Chciałbym Ci jeszcze życzyć Cudownych i Wesołych Świąt!
Pobierz
źródło: comment_XaKJhgfwWxhbAZFD5zMLGyaDqP0KK9Od.jpg
  • 1