Wpis z mikrobloga

@lukglo86: portfel na giełdzie to nie jest portfel, to tylko oznacza, że oni trzymają Toje pieniądze. Jeżeli nie boisz się, że mogą zniknąć to trzymaj na giełdzie. Osobiście nikomu tego nigdy nie polecę, dwie giełdy zniknęło z moimi bitcoinami. Bitcoiny są bezpieczne tylko na Twoim portfelu. Jeżeli Ty nie kontrolujesz kluczy prywatnych znaczy, że to nie są Toje bitcoiny. Warto o tym wiedzieć.
@pawlo74: chciałbym kupić BTC, ale non stop leci w górę. Liczę na jakąś korektę - ale znając moje szczęście to poleci jeszcze w górę, a korekta będzie na poziomie jak np kurs z dzisiaj.
@lukglo86: dosyć sporo, nie opłaca się tego robić, na Bitbay na małych kwotach, mnie okroili nieźle. Myślę, że każdy musi podejmować decyzje za siebie, ja przeniosłem się teraz na Bitstamp ale chyba sporo ludzi tak zrobiło i znów źle bo ceny zawyżone. Zawsze są jakieś plusy i minusy.
@lukglo86: nigdy nie jest za późno aby wsiąść do tego pociągu. Ja cały czas skupuję i właśnie wkurzyłem się nie na żarty, była korekta na stampie i zabrakło $20 i by mi pozycję zamknęło :/

Edit nawet mniej bo $19 i już bym zwijał się na swój portfel. Boję się giełd jak ognia.
@lukglo86: normalnym językiem kupiłbym gdyby cena spadła jeszcze tylko o 19 dolarów, bardzo mało brakowało. Teraz odbiło gwałtownie i obawiam się, że może już nie wrócić bo na koreańskich giełdach cena jest dużo wyższa $17000
@pawlo74: No teraz już wiem o co chodzi. Na giełdzie na której działasz można doładować konto w jakiś szybki sposób czy jak na BB, prawie 18h czekania bo wszystko idzie zwykłym elixirem?
@lukglo86: spróbuj tego:

1. Zasilasz Revolut z polskiego konta za pomocą karty debetowej (natychmiastowo i darmowe).
2. Zamieniasz złotówki na euro (natychmiastowo).
3. Przelewasz euro na Bitstamp (1 dzień).
4. Ja zamieniam dodatkowo na dolary bo tam większe obroty i taniej można kupić podczas korekty.
5. Kupujesz bitka od razu albo czekasz na korektę.