Gorące dyskusje ostatnie 12h

Japierdole co ta poczta polska xD. Siedzę wczoraj w mieszkaniu z #rozowypasek, godzina 22 i oglądamy film. I nagle słyszę dzwonienie do drzwi. Podnoszę słuchawkę i pytam się o co chodzi, a tam listonosz paczkę przyniósł, o 22 xD. No to mówię mu, że o tej porze to on se może i niech mi zostawi awizo, bo nie będę teraz wychodzić przed blok. No i idę dzisiaj rano po awizo i okazało się, że ten zjeb zostawił paczkę po drugiej stronie miasta. A żeby Ci się rudę dziecko urodziło pedale.
    #gownowpis #zalesie #pocztapolska #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Sprzedawałem jakiś czas temu komputer na olx. Trafił mi się jakiś chłopak na oko podstawówka lub gimnazjum, męczył niemiłosiernie, że on mi będzie co miesiąc po 100 PLN płacił, zgodziłem się na raty ale przez allegro. Wystawiłem, widzę, że się sprzedał, ale płatność przy odbiorze, dzwonię i tłumacze jaka sytuacja i nagle słychać od kobiety, matki: ZOSTAW, AŁA! I zerwanie połączenia, po chwili dostaje SMS jak niżej, także nie powiem, mam szczęście do sprzedawania :p

#olx #januszeolx i trochę #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Jak co miesiąc zapraszam do #rozdajo elektronicznej wersji magazynu "Programista".

Do rozdawania są 3 egzemplarze. Wyniki rozdajo jutro.
    Powodzenia i miłego dnia Mirki! ʕ•ᴥ•ʔ

#javadevmatt #programowanie #programista #magazyn

odpowiedzi (4)