Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

Dostałem swoją paczkę (wczoraj przybyła do paczkomatu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oparty głównie na wykopoczcie aniżeli samej zawartości paczki, rozpakowałem ją dość powoli i.. To był błąd. ʕʔ Stwierdzam że w życiu liczy się jakość a nie ilość i ilość wydanych pieniędzy! Trafiłem na świetnego Mirka @Elszu który bezbłędnie trafił w mój gust! (oprócz słodyczy, przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale halls'y uwielbiam (òóˇ) )

Dostałem świetną książkę którą na pewno wykorzystam w praktyce jako początkujący amator fotograficzny! ( Mój nadawca też jest fotografem ((oo))) ale dla mnie wygrywa wsystko podusia! Jest świetna! Dla mnie jako fana #bilard prezent idealny! :) Nigdy nie widziałem takiego gadżetu, oczywiście postawię ją na półkę jako pamiątkę pierwszej wykopoczty a list oprawię w ramkę i na ścianę!

Coś ode mnie.. Biorąc udział w wykopoczcie byłem pewien że dostanę 10 kg cebuli i 5 kartofli, z moim szczęściem spadnie na mnie cegła z drewnianego kościoła ale.. Polecam każdemu kto dopiero wziął udział w wykopoczcie (jak ja) aby brać udział i dzielić się dobrem z innymi. Jestem zachwycony tym, jakiego dostałem Mirka jako odbiorcę mojej paczki i jakiego jako nadawcę. Ta paczka robi mi dzień! Nieważne że mało. Ważne że od serca i z pomysłem!

#chwalesie
Pobierz McDermott - #wykopoczta

Dostałem swoją paczkę (wczoraj przybyła do paczkomatu) ( ͡° ...
źródło: comment_XTZlgEDp9DEbE8DzS9ays5RN7hsO1moc.jpg
  • 4