Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój stary jest kurwa mistrzem xDDDD

Kupił rok temu trefny samochód. Kurwa zamiast dokładnie sprawdzić czy wszystko z nim ok, to on wziął go bo mu się spieszyło. I chuj, okazało się, że to rzęch i powypadkowy. Mój stary założył sprawę facetowi, od którego kupił. Dzisiaj zapadł wyrok...

WYGRAŁ TĄ SPRAWĘ XDDDD Pewnie tylko dlatego, że facet w ogóle się nie wstawił. 7,5k + 1800 dla adwokata gość musi spłacać, mimo, że jak by się na tą sprawę wstawił, to pewnie mój stary by się obsrał z braku argumentów. Gdzie dwie ameby się biją, tam jedna korzysta xDDD Dzisiaj wielkie święto, stary już poszedł po kapuche na bigos do piwnicy.
    #sady #prawo #motoryzacja
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Mam somsiada janusza który 2-3 razy w tygodniu umawia się na oglądanie auta i jazdę testową, tak po prostu z nudów, bez zamiaru kupna. Chłop teraz sprzedaje auto i mówi że sami niepoważni ludzie przyjeżdżają i marnują jego czas xD
    #bekazpodludzi #patologiazmiasta #zalesie

odpowiedzi (20)

https://www.wykop.pl/link/4590061/zaden-czarnoskory-naukowiec-nie-zdobyl-nobla-w-ciagu-ostatnich-100-lat/

NIE NO HEHE MATI NIE MOGEM ŻADEN MURZYN NOBLA NAUKOWEGO NIE ZDOBYŁ W OSTATNICH 100 LATACH NO CO ZA DEBILE NO

To tytułem przypomnienia:
    - ostatni polski naukowy Nobel to rok 1911
    - żadnemu polskiemu mężczyźnie nie udało się zdobyć naukowego Nobla
    - Maria Skłodowska-Curie zdobyła go tylko dlatego, że wyjechała z tej dziury (w XIX wieku kobiety nie mogły studiować na ziemiach polskich)

#neuropa #bekazprawakow
    pokaż całość

odpowiedzi (137)