Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  13 lat temu, 21 lutego 2005 roku w swoim warszawskim mieszkaniu, zginał tragicznie Zdzisław Beksiński - pochodzący z Sanoka wybitny fotograf, rysownik, rzeźbiarz, malarz i grafik. Dla wielu z nas jeden z największych polskich artystów wszech czasów, człowiek obdarzony niezwykłą inteligencją, ale i wyjątkowym poczuciem humoru, które kontrastowało z jego tajemniczą, mroczną sztuką.

  Czego bym tu dziś nie napisał to i tak będzie to zbyt mało... Dlatego proszę, wspomnijmy dziś Pana Zdzisława, pamiętajmy o tym co nam zostawił, odwiedzajmy galerie jego prac - to najlepsze co możemy zrobić by kultywować pamięć o tym niezwykłym polskim artyście. Dziękuję. via Zdzisław Beksiński - Bez tytułu / Untitled.fb

  ______
  "Rano lekkie zachmurzenie. Temperatura poniżej -1. Czuję się tak, że najchętniej wlazłbym powtórnie do łóżka. W nocy męczyła mnie zgaga, ładowałem się Manti i sodą, potem nad ranem rozbolała dość silnie głowa. Wczoraj wieczorem przyszła Danusia i jak zwykle przyniosła jakieś chrupiące ciasteczka i sernik, i winogrona, i mandarynki i tylko mandarynkom nie dałem rady, resztę po jej wyjściu wbiłem w siebie, gapiąc się na jakiś thriller, no a konsekwencje pojawiły się w nocy. Może jednak mimo wszystko uda mi się dziś skończyć obraz." - ostatni wpis z dziennika Mistrza.

  #beksinski #malarstwo #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Znowu klient przytargał laptopa do naprawy, cały komputer zajebany syfem, jakieś organiczne resztki na klawiaturze i matrycy, śmierdzi tak że wietrzę serwis od godziny ale nadal czuć ten smród w powietrzu!

  Dlaczego niektórzy za nic mają higienę i nie wstydzą się takiego syfu ludziom pokazywać?!! Sam klient też niezbyt "świeży".

  Nie dam rady tego laptopa rozkręcić, chyba zadzwonię i powiem, że nie umiem go naprawić, niech zabiera to gówno!

  Mirki z #naprawalaptopow i inne #pcmasterrace #it #komputery #laptopy też tak miewacie?
  A poniżej foto z mojego archiwum, to chyba numer jeden jeśli chodzi o syf! W rękawiczkach strach dotknąć.

  #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (78)

 • avatar

  #rozdajo #dieta #silownia
  Jako, że jeszcze nie mogę dźwigać i się dość nudzę to jutro popołudniu wylosuję osobę (jak będzie miljony plusów to szczęśliwców będzie więcej), której ułożę za darmo indywidualną dietę oraz dobiorę odpowiedni plan treningowy na siłowni. Zastrzegam sobie, że odmówię ułożenia diety, jeżeli występują jakieś poważniejsze problemy ze zdrowiem.
  Będziemy się kontaktować przez wykop/tel/fb co tam wam będzie najbardziej odpowiadać
  pokaż całość

  odpowiedzi (128)