Wpis z mikrobloga

Już jest! Przed chwilą odebrałem paczkę od św. Mikołaja @garmil
Bez owijania: Jestem mega zadowolony ;)

Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie coś jest w tym algorytmie losowanie bo widzę że my mamy coś wspólnego, podobnie jak z osobą do której ja wysyłałem paczkę.

Narcos bez Pablo zaczyna się nudno, ale ostatnie odcinki oglądałem w napięciu, tak że jeśli podobały Ci się dwie pierwsze serie to może warto dać mu jeszcze szansę. Sam teraz czekam na Czarne Lustro.

W ASG bawię się zupełnie amatorsko i mam takiego farta że wszyscy znajomi traktują to jako zabawę, bez napinek.

Przejdźmy do prezentów, wszystkie są trafione:
- tematyczne tarcze do treningu - będzie można zemścić się za niedziałające tagi ;)
- zestaw cążków - podpowiadając że zamierzam zorganizować sobie zestaw narzędzi, liczyłem że jeśli ktoś nie będzie miał pomysłu to dostanę młotek, albo kombinerki, raczej jedną drobną rzecz, a tutaj mamy zestaw trzech cążków (u mnie też się tak mówi), które z pewnością się przydadzą, właśnie brak kombinerek zainspirował mnie aby w końcu uzupełnić skrzynkę narzędziową. Yato znam i szanuję ;)
- słodycze - tak jak pisałem, to zawsze trafiona rzecz
- czapka Mikołaja - dla nastroju ;)
- no i najważniejsze, tajemnicze pudełko! którego zawartość została zrobiona własnoręcznie! Drewniane podkładki pod kubki. Zdjęcie wrzucam w komentarzu. Tak się składa że w domu zawsze używam podkładek, teraz będę miał takie szpanerskie :)
Jeśli gdzieś w internecie sprzedajesz swoje rękodzieła to koniecznie podeślij jakiś link

Kota nie było w paczce, ale był równie zainteresowany zawartością co ja więc załapał się na zdjęcie.
Sorry za jakość niby #xiaomilepsze ale aparaty mają jednak średnie

#wykopoczta #wykopaczka #pokazkota #chwalesie
źródło: comment_GcsLrt4AFabB2DC0DHo3CBDRI9IaKazU.jpg
  • 7
wszyscy znajomi traktują to jako zabawę, bez napinek.


@barwus: szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo bym się z wami postrzelał!
drewniane gadżety robię hobbystycznie, ogarnięcie tego pod szerszą publikę jest w statusie "pracuję nad tym" ( ͡º ͜ʖ͡º)

ah, zapomniałem coś dla kota dorzucić..
@StaryWedrowiec: Próbuję wrzucić ale mam z tym jakiś problem
@garmil: No tak, ale gdybyś kiedyś planował jakiś dłuższy wyjazd w te rejony to daj znać, coś zorganizujemy ;)
Trzymam kciuki za sukces
Dla kota jeszcze? Przecież dostał dwa pudełka :)