Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ta część w tramwaju jest miękka i SROGO wybrzuszona (słabo widać na zdjęciu ale wybrzusza się na 5-6 cm w górę). Co się z tym kawałkiem podłogi dzieje?
    Stary Konstal, numer boczny 1280 linia 33 w stolycy.
    #tramwaje #pytanie #pytaniedoeksperta

odpowiedzi (74)

Nie spodziewałem się, że będzie aż tak duże zainteresowanie moim ciastem na pizzę. Początkowo planowałem wrzucić przepis przed świętami, ale ze względu na duże zainteresowanie nieco przyśpieszyć i dodać to jako znalezisko.

Link: Przepis na ciasto na prawdziwą włoską pizzę

Serię kulinarną miałem zacząć tuż przed świętami, ale kiedy mirko wzywa moim obowiązkiem jest walka i skoro nawet pani @a__s chce przepis przed weekendem nie pozostało mi nic innego jak publikacja przed weekendem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jak mirkolisty poradzą sobie z zawołaniem prawie 3 tysięcy osób, ale mam nadzieję że wszystko się uda.

Na zdjęciu panuozzo, o którym pisałem też we wcześniejszym wpisie. Osoby, które chcą żeby zawołać ich do następnego przepisu proszę o zaplusowanie komentarza poniżej.

PS Ten sos na talerzu to tak specjalnie miał być do zdjęcia, że artystycznie niby, ale jeszcze muszę chyba poćwiczyć ;)
    PPS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78
    pokaż całość

odpowiedzi (122)

nawiedziło cię POTĘŻNE ROZDAJO ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Tym razem zestaw został odpowiednio rozbudowany. Zawiera nalewkę z pigwowca japońskiego. To tak zwana polska cytryna, która ma w sobie dużo witaminy C i świetnie smakuje. Dla tych co za nic mają sobie zdrowy tryb życia, dodam, że jest na tyle mocna, że jak mawia mój dziadek

pokaż spoiler nie przyodziewa, a grzeje

Nalewka ma 5 lat, została sporządzona na miodzie lipowym, a zalakowana woskiem pszczelim, a etykieta to wynik fascynacji pewnym serialem (najlepszym).

Co poza tym w zestawie?
    - pyłek kwiatowy
    - miód z Doliny Cybiny
    - świeca z dziewiczego wosku pszczelego

#rozdajo ma reguły stare jak świat: losowanie wśród plusujących, zielonki dupa cicho.
    Finał jutro o 19.00. Zwycięzca potwierdza wiek po losowaniu.

I tradycyjnie: kto ma szczęście w miłości, a nie w kartach, to może sobie kupić na stronie. (www.miododkulmy.pl)
    pokaż całość

odpowiedzi (28)