Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Trochę mnie poniosło.

  Decyzja o usunięciu konta została podjęta gwałtownie po przeczytaniu jednego z komentarzy szkalujących moją osobę. Chociaż nie powiem, że się nie nosiłam z takim zamiarem od dłuższego czasu xD Śmieszy mnie fakt, że jest na wykopie grupa osób twierdząca, iż nie dodaję na wykop niczego oprócz znalezisk z reklamami zachęcającymi do ich wykopania. Zaledwie 5 dni temu pojawił się na mirko mój wpis poruszający temat życia pozaziemskiego. Zebrał on prawie 700 plusów a w komentarzach wywiązała się ciekawa dyskusja. Nieźle. Link do wspomnianego wpisu tutaj.

  Sporo osób twierdzi również, że moim jedynym celem jest zarobienie na kosmicznej propagandzie pieniędzy. No to przyznam wam się, że strona, którą prowadzę od trzech miesięcy zarobiła dokładnie 0 złotych i jedyną reklamą jaka jest na niej widoczna do link do księgarni internetowej wydawnictwa Prószyński i S-ka za co dostałam od nich jedną książkę, którą to planuję rozdać z okazji 1000 obserwujących. Ale o tym kiedy indziej bo muszę ją do końca przeczytać xD

  Jeśli ktoś normalny ma jakieś zastrzeżenia dotyczące jakiegoś artykułu, znajdzie błąd lub coś podobnego to niech da znać. Tym samym przyczyni się do poprawy jakości tekstu skoro jest ona według danej osoby wątpliwa. Mimo to grupa tych samych 4-6 osób stale zakopuje artykuły z tego samego powodu. Zakładam że nawet ich nie czytają. No ale niech robią co chcą. They have no power here. Od całej reszty, której podoba się wrzucany content, miło było przeczytać komentarze wstawiające się za mną i mówiące aby wrócić na wykop. Dziękuję! :)

  I tak przy okazji to start Falcona 9 w ramach misji CRS-13 został opóźniony o trzy dni. Trzeba przeprowadzić jakieś dodatkowe inspekcje albo nakarmić myszy na pokładzie Dragona. Lecimy w piątek o 16:33 czasu polskiego.

  Of Course I Still Love You

  #kosmicznapropaganda #spacex #eksploracjakomosu #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)

 • avatar

  Nie ma kurwa bardziej denerwującej postaci w polskich serialach niż Ulka z Rodziny zastępczej. Mówię wam, nie ma i już! Weźcie się postawcie na miejscu W.Cz. Pana Jacka Kwiatkowskiego. Wybitnego inżyniera i kapitalisty. Przychodzisz styrany po ciężkim dniu w pracy. Wypruwasz sobie żyły, żeby zarobić hajs na utrzymanie tej bandy bachorów. Jeszcze do tego trójka nie Twoja. Pies też swoje żre, bo to bydle niesamowite, a karma kosztuje. Jeździsz starym gratem, bo nie stać cię na lepsze auto, ale chuj. Nawet kochasz tego złoma. Idiota posterunkowy codziennie zatruwa ci życie jakimiś pierdołami i swoimi głupimi pomysłami. Marzysz żeby po ciężkiej pracy wrócić do domu, zjeść obiad, otworzyć sobie zimnego browarka i na kanapie obejrzeć mecz... Taki chuj! Przyjdzie ta twoja szwagierka pożal się Boże i już na wstępie wkurwia cie swoim gadaniem jaki to beznadziejny jesteś. Jak to jej siostra źle zrobiła, że wyszła za takiego jełopa, ktory tylko piwo żłopie przed telewizorem. Że cham jesteś i buc. Że u niej w wojsku to są mężczyźni, a nie takie pierdoły jak ty. Nic tylko wiecznie podburza twoją żonę przeciwko tobie. Odbiera ci smak życia bardziej niż PiS. Dla mnie Pan Jacek Kwiatkowski to jest święty człowiek i podziwiam, że jej nie zabił i nie dał Śliniakowi na kolację. Myślę, że każdy sąd by go uniewinnił. pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Nikt bardziej nie obraża Papieża niż sami katolicy. Na środku parkingu marketu xDDD

  odpowiedzi (41)