Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moja rodzina to roszczeniowa patologia. Siedzi u mnie ciotka z gówniakiem w wieku przedszkolnym. Żeby uciszyć dziecko dałam mu do oglądania moją książeczkę z okresu również przedszkolnego. Książka z ładną, grubą okładką, z kolorowymi obrazkami, na tamte czasy była dość droga. Dzieciak widać, że zainteresowany, przegląda obrazki. W pewnym momencie ciotka stwierdziła, że poczyta książkę w domu a teraz niech idzie do cioci na kolana. Zdziwiona mówię, że przecież nie dałam tej książki "na zawsze", ma dla mnie wartość sentymentalną bo dostałam ją od taty który nie żyje, dodatkowo jest fajna do zajęć terapeutycznych. Ciotka zrobiła jeszcze większe oczy i oburzona stwierdziła, że to tylko książka i czy przez głupi sentyment chce odebrać radość dzieciątku. Grzecznie powtórzyłam wcześniejsze argumenty. Siedziała obrażona godzinę, nawet nie pożegnała się ze mną XDDDD
    #madki #patologiazewsi #niewiemjaktootagowac #cosieodjebalo
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

ヽ( ͠°෴ °)ノ
    #kubica #f1 #humorobrazkowy

odpowiedzi (17)

#anonimowemirkowyznania
    Jak żyć? Tak, po prostu, mam pytanie jak kurwa żyć w tym kraju?
    Piszę nieco wkurwiony, bo zapożyczyłem się u rodziców na kupno gruza do dojazdów do pracy. Teraz ten gruz stoi u mechanika z zesranym na amen silnikiem i muszę wyłożyć 2,5 tysiąca na naprawę (swap silnika w gruzie za 6 tysięcy).
    Jeżdżę MPK, bo nie mam kasy na naprawę, wydajemy z różową 1400 zł na wynajem obskurnej kawalerki, nie mamy mieszkań po rodziców, aut, gotówki w prezencie też na osiemnastkę żadne z nas nie dostało.
    Co prawda dopiero wchodzimy w rynek pracy, a różowa jeszcze jest na stażu, ale nie wyobrażam sobie tego.
    Czego sobie nie wyobrażam?
    Kupna mieszkania, auta droższego niż takie za 10k, jedzenia dobrych rzeczy, a i moje marzenia o ślicznym zegarku poszły w pizdu, bo nas nie stać.
    Jak kurwa to wszystko ugryźć? Nie jestem półgłówkiem, ale wszystko mnie dołuje, bo znajomi dookoła śluby biorą, mieszkania kupują, a my od trzech miesięcy odłożyliśmy 600 zł.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
    pokaż całość

odpowiedzi (114)