Gorące dyskusje ostatnie 12h

Na moją wieś dotarł XXI wiek.
    Młody człowiek pcha taczki jadąc na yesdziku/segwayu xD

#technologia #wies

odpowiedzi (56)

Te uczucie, gdy spotykasz się z Czeszką i za każdym razem, gdy się widzicie, ona mówi: "dobrý den!". Zawsze z tego kisnę, a ona nie rozumie o co mi chodzi. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dobrze, że ogólnie rozmawiamy po angielsku, bo bym nie wytrzymał. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
    No ale dodaje jej to +10 do uroku. ʕ•ᴥ•ʔ

#polandball #heheszki

odpowiedzi (31)

Dobra mirki sprawa wygląda tak. Byłem u fryzjera, była fajna dziewczyna, uzyskałem jej fb przez spotted. Nie jest zbyt rozmowna, nie kojarzy mnie (nie pamięta twarzy ale wie kim jestem oraz, że tam byłem), odpisuje mi ale często dość ubogo typu "aha", "tak", ale też sama zadaje różne pytania o mnie, nie ma mnie totalnie gdzieś. Spytałem czy miałaby się ochotę spotkać, odpisała, że "nie wiem", popisaliśmy potem sobie ogólnie o pierdołach i na zakończenie dnia napisałem jej tak jak na screenie (na odpowiedź czy była w... czekałem z 40min i się nie doczekałem ale to luzik, każdy może być zajęty)

I kurwa czekać mam aż do mnie napisze ona, nie pisząc do niej czy co robić. Chciałbym się z nią spotkać...

#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #zwiazki
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (75)