•  

Mówicie co chcecie, ale Stelvio rozwala system. Ten SUV ma 3,8 sek do 100 kmh, lepiej niż nawet Giulia w tym samym silniku!
    http://www.motorionline.com/foto/alfa-romeo-stelvio-quadrifoglio/19/

Ba, nawet wersja 280 KM jest szybsza do 100 kmh (5,7 sek), niż Honda Civic Type R 320 KM (5,8 sek jak będzie sucho)

#motoryzacja #samochody #alfaromeo #alfaholicy

•  

@adgebworthy:
      Na forum Alfy nie narzekają. W dodatku najnowsze modele zbierają zajebiste opinie (choć fakt, były 2 ferelne sztuki w Giuli - tyle tylko, że takie wtopy ma każda marka, o czym nikt nie mówi).
      https://www.whatcar.com/news/reliability-survey/
      https://autokult.pl/30312,najbardzie...lug-what-car,6

źródło: bezawaryjne.jpg

•  

@text: Im większa alfa, tym większa laweta musi po nią przyjechać

•  

@text

Na forum Alfy nie narzekają.

na forum mechaników, też nie

•  

@text trzeba przyznac ze po kilku latach biedy ta marka fantastycznie sie rozwija i poszla w swietnym kierunku.

•  
      d..........................d

+1

@text: jechalem taka ale w cywilnej wersji
      bardzo dobrze sie prowadzi malo sie przechyla na zakretach materialy dobrej jakosci poza paroma miejscami ktore lubia sobie poskrzypiec
      moze za pol roku sobie taka wezme (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) znudzily mi sie juz hatchbacki a crossover do miasta jest super opcja

•  

Nudne już te teksty o lawetach, takie suchary, że głowa boli. Macie zadatki na Januszów, wąsy już są czy za młodzi?
      Tutaj nawet 5,5 sek w wersji 280 KM.
      https://www.youtube.com/watch?v=hWKAqAK4Kf8

•  

@text: Tyle, że po paru zakrętach ta Alfą będzie daleko z tylu za Hondą, czas do setki to nie wszystko.

•  
      d..........................d

+1

@text: takie przyspieszenia to pocisk, obecnie mam 5,1s w fwd i jest szal a co dopiero w takim klocu 4x4 <3

•  

Tyle, że po paru zakrętach ta Alfą będzie daleko z tylu za Hondą, czas do setki to nie wszystko.
      @lim0:
      Tak, na torze. Na polskich drogach niekoniecznie, bo Type R na 20 calówkach ma zero gumy :D ;)
      Ba, nawet najmniejsze felgi jakie tam wchodzą (18), to nadal bardzo mało gumy :)

•  

5,8 sek jak będzie sucho

@text: w sensie jak olej cały wpierdoli ? :D

•  

@text tylko dlaczego taka paskuda brzydka? A sumie... tył znośny, a jak już ją zobaczę to tylko z tyłu ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@mortasmortas:
      Kolega gustuje w VW czy czymś jeszcze nudniejszym? ;)
      Stelvio wygrało wiele ankiet, na najładniejszego SUVa, także możesz szczycić się tym, że masz dziwny gust :D

•  

@text przód ma fatalny i nic nie poradzę, nie podoba mi się i tyle, nie ma tej zadziorności jak 159 gdzie jest idealny design

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

Co kto lubi, mi dużo bardziej pasuje Gilulia (bo porównujmy już sedany). 159 była ładna jak na swoje czasy, ale dziś wręcz zalatuje latami 90-tymi przez te okulary halogoenowe ;)

•  

Napęd na 4 koła robi swoje
      @Kusar:
      A w Type R przód marnuje 320 KM :)

•  

@text: To mnie wyprowadziłeś z równowagi tymi latami 90-tym. Ile miałeś lat w 95 roku? xD A co do Stelvio to miałem okazję testować te wersje 2.0 - super prowadzenie, ekstra design. Ale niestety wnętrze bardzo słabej jakości i nie za te pieniądze. Parę zł więcej i masz Jaguara F-Pace (testowałem tego samego dnia) gdzie w środku czujesz się co najmniej jak na luksusowym jachcie braci Bolec. F-Pace z motorem 2.0 gorsza dynamika jednak.

•  

@denat666:
      Podejrzewam, ze więcej niz ty, w latach 90-tych mialem juz prawko. Poza tym wyraznie napisałem, ze chodzi o wystawę halogenów i osobnych kloszy z przodu, ktore królowaly w tych latach. Co do F-Pace to porownywalne silniki, to Jag jest ok 100 tys drozszy. Ba, skonfiguruj sobie malego E-Pace, to za silnik ktory ma 6.5 sek do 100kmh, dasz 300 tys! Czyli nawet autko 440cm jest 60 tys drozsze niz Stelvio. Wiec te 60-100 tys może isc na te poczucie luksusu. Stelvio jest nieco minmalistyczny ale wg mnie bardzo fajne i stylowe. Moze podobne nieco do innych marek premium, ale wybrane to co najlepiej się prezentuje. Faktem jest, że jest malo ekranów, nie ma 12 calow itd. Ale to Alfa, masz czuć sie kierowcą, a nie wizytować serwerownie ;)

•  

nie no dojebałeś z tymi latami 90-tymi i alfa 159 xD

a tak propo porównania designu tych 2 aut, ten jest najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@text: Stelvio jest stylowe w środku, ale ja napisałem o jakości wykończenia - odpychające i wstyd przed ewentualnymi pasażerami. W ogóle podczas jazdy słychać skrzypienia wnętrza - i to są dla mnie lata 90. I też napisałem że się dobrze prowadzi, to prawda, ma super gamę silników. No ale kto kupi Alfę Stelvio za pieniądze za które może mieć Jaga (Jag F-Pace 2.0 to kwestia lekko ponad 200k, ale są inne samochody BMW, Audi, Merc, Lexus)? Przewiduje spektakularną klapę na rynku pierwotnym i spore zainteresowanie na wtórnym. I mówię to jako posiadacz już drugiej Alfy w swym życiu i alfoholik. Przed testami byłem mocno napalony na Stelvio, a po testach duży zawód. Aha i załączam inny przykład tej "wystawy halogenów i osobnych kloszy z przodu". Typowe lata 90', ekhm. No i też z Alf królem lat 90' jest jak dla mnie 145 i jakoś nie widzę tego typu świateł.

•  

@denat666:
      Nie wiem iloma Stelvio jechałes, ale prawie nikt nie narzeka na skrzypienie w Stelvio, poczytaj uzytkownikow. Za to sporo osób narzeka na skrzypienie w nowych BMW czy Volvo.
      Panowie nie kompromitujcie sie tekstami, że Jagi sa w cenie Stelvio. Rozwazam te marki i wystarczy pobawic sie konfiguratorem, by zejsc na ziemie. A ja dodatkowo dostałem oferty. F-Pace to 50-100 tys. więcej! Wyobrazcie sobie, ze np w Stelvio dostajecie pakiet "drozszy wygląd wnętrza" (cokolwiek to znaczy) i ta opcja kosztuje 50 tys zł. Dobieracie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Co do okularów to sprawdz sobie kiedy produkowano np Merca w210 czy Bmw e30. To zobaczysz że to lata 80-90. Po 2000 prawie wszystkie miały juz światła zespolone. Ale macie ból dupy z tymi światlami buhahahaaa ;)

•  

Ja nie wiem co Ty oglądasz i jakie masz oferty. Nigdy w życiu nie używałem konfiguracja z netu. Ja mówię że przy cenie za Jaga 225k a taka miałem przed oczami w salonie to Alfa odpada totalnie z rozważanych aut. Jaguar też odpadł bo padło na a6 quattro, które cenowo zmiażdżyło konkurencję. A co ludzie wybierają to nie trzeba pytać na mirko tylko wyjść z domu i popatrzeć na ulicę. Stelvio i Giulii prawie nie ma, a to już minęło trochę od premiery.

•  

@denat666:
      Dziecko ile ty masz lat? Kupowałes kiedyś nowe auto? Wiesz, że głownym czynnikiem zmiany ceny jest silnik? Tutaj masz silnik 250KM Jaga Fpace z chujowymi osiagami 7sek do 100 kmh i cena 350 tys zł. Zaś Stelvio 280KM i 5.7 sek masz juz za 230 tys zł. Konfiguracja prawie identyczna. Do tego Jag najgorzej trzyma cenę z rynku premium! Gorzej niż Alfa. Nie sądzilwm, ze rozmawiam z dzieckiem, mam prosbę, nie marnuj mi czasu jak masz takie pierdoły pisać.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: Screenshot_20171207-235831.png

•  

Jakim sposobem większa kabaryna z tym samym silnikiem co Giulia jest szybsza??

•  

@Spajkuss:
      4x4 i LC robi swoje :)

•  

@text: nieźle cię boli że wyszło że się nie znasz, znawco. I ciągle przytaczasz te same argumenty które od początku potwierdzałem xD tak alfa ma lepszy silnik ale jest gówno warta w porównaniu z Jagiem za 225 koła z gorszym motorem. Co do mojego wieku to o co kaman? Chcesz się umówić na randke? Na prawdę nie wszystko co w necie na stronie producenta napisane to święte. Wyjdź z piwnicy, jak kiedyś w życiu odwiedzisz jakiś salon to wrzucić fotkę na mirko. Ps. Mój najlepszy w życiu zakup w salonie to brera. Pochwal się swoim.

•  

@denat666:
      Czlowieku porownujesz cene min golasa w dodatku, to wiedz, ze golas ze slabszym silnikiem Stelvio idzie dostac pewno za 150.
      Nie mówiac o tym, ze jestes mega naiwny, bo na 100% byla tam cena od 225 modelu, a nie po konfiguracji indywidualnej. Mam wrazenie, ze nigdy nie kupiwales auta nowego, bo piszesz farmazony naiwne jak 12 latek. Tak się składa, ze ja kupowalem juz 3 nowki na siebie i bralem udział w kupnie kilkunatu nowych pod firmy.
      A twoj wiek mi jest potrzebny po to, by sprawdzic czy masz 12 latek, czy 70 IQ. Jak sam przyznałes, masz 70 iq więc bez odbioru idioto :)

•  

@text: jak można się jarac ALFĄ ROMEO XD czaicie? Samiec alfa Romeo XD

•  

Fajne auto ale w praktyce duzo wolniejsze od Civica.
      Przyspieszenie 100-200 czy 80-140 to bylby gwałt na Stelvio jesli stanelaby w szranki z Civiciem czy chocby Golfem R. Poza tym fizyki nie oszukasz, hatch zawsze będzie się prowadził lepiej niż SUV.
      Ale jeśli chodzi o styl to przyznaję, jest piękna.

•  

@pyton_pilsniowy:
      Tak :) ale realnie patrząc większosc "pojedynków" jest na światłach ;) No bo elastycznosc 100-140 to bys musiał na 3ciego wyprzedzac :) Poza tym tutaj nie idzie nawet o pojedynki, co po prostu masz sam frajde dla siebie z przyspieszen. A przyspieszenie najlepsze jest zawsze 0-60, do tego najczęstsze. Przyspieszenie 100-200 to juz nie to samo, chyba ze w Tesli czy Lambo.

•  

To zalezy gdzie jezdzisz. Ja w Warszawie mam czesciej okazje pogonic na ktorejs z obwodnic niz poleciec z kims ze swiatel. Oczywiscie najlepiej miec 2 w 1 (duzo mocy i 4x4) i tutaj klania sie golf R, ktorego full wypas mozna miec za 200k bez rabatow, czyli realnie ponizej 190k

•  

@pyton_pilsniowy:
      Kupić Golfa za 190 to przegrać zycie, ale co kto lubi ;)

•  

ja już się ze stylowych aut wyleczyłem ;)
      Na auto ktore ma styl i zapierdala mnie nie stać, bo to pułap 350k, ale funkcjonalny i szybki hatch do 200k jest w moim zasiegu, wiec ide na kompromis.

•  

Co kto lubi, mi dużo bardziej pasuje Gilulia (bo porównujmy już sedany). 159 była ładna jak na swoje czasy, ale dziś wręcz zalatuje latami 90-tymi przez te okulary halogoenowe ;)

@text: ale wiesz że pokazujesz najbrzydsze fotki ujebanej, polskiej 159 robione telefonem vs ilustracje włoskich fotografów, do katalogu? ZObacz jak łatwo jest zmanipulowac w drugą stronę:

+: Krzemol
    •  

@boho:
      Jakie ujebane błotem? :D Dałem zdjecia przodu, bo do przodu ktoś się przyczepił. Ty dajsze zdjecia z dupy jesli idzie o porównanie (równie dobrze, mogłeś dac foty podwozia od dołu). I nie bój się, gdybym chciał specjalnie wybrac najlepsze zdjęcia Giluli, to są jeszcze 10x lepsze :)
      Zresztą nie bądzmy komiczni, czego ma dowiesć ta dyskusja? No jednym się podoba 159 i ok, innym nie (albo inaczej, nie przy dzisiejszych modelach na rynku).

•  

błotem

@text: jakim błotem, gdzie jest to słowo u mnie? w moim przykładzie chodziło tylko o manipulacje fotki z ulicy, telefonem i "oo, jakie to auto brzydkie" vs auto z centymetrową warstwą wosku, nie o dokładnie ten sam kąt co do milimetra, ale widze że połowę rzeczy sobie wymyślasz na bieżąco, z błotem na czele..

•  

@boho:
      Sorry myslałęm, że chodziło o ujebanej błotem :)
      Wybacz też, że nie mam pod ręką zdjęć 159 z folderów reklamowaych z 2004 r. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :D
      To powiem inaczej, widziałęm na żywo koło siebie Giulię i 159, no i niestety, nadal Giula 2x ładniejsza :)

że połowę rzeczy sobie wymyślasz na bieżąco
      @boho:
      Buhahhahaa :) A co jeszcze sobie wymyśliłem? Człowieku, co ty masz taki ból dupy, że mi sie bardziej Giulia podoba? Powazny jesteś?

•  

@text: o Alfy bólu nie mam nigdy, nie moje kredki ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwracam uwagę, że w odpowiednim świetle wszystko można dopasować pod swoją tezę, tylko i aż tyle... tak samo wytykałem nieraz podobną przypadłość u Douga DeMuro , kiedy porównywał trzydrzwiowe BMW E30 do 5-metrowego Cadillaca i "oo, jakie to eurowozy gówniane"... więc nic osobistego

•  

ZObacz jak łatwo jest zmanipulowac w drugą stronę:

@boho: Ale mi Giulie obrzydziłeś xD

+: boho
    •  

Przewiduje spektakularną klapę na rynku pierwotnym i spore zainteresowanie na wtórnym. I mówię to jako posiadacz już drugiej Alfy w swym życiu i alfoholik.
      @denat666:
      Gdzie leszczu są te Jagi? Buhahahhaha, znacznie wiećej widze nowych Alf. Do tego, podobnie w Niemczech:
      https://moto.wp.pl/abarth-i-alfa-romeo-podbijaja-serca-niemcow-wloskie-auta-im-niestraszne-6177724493006977a
      - "Abarth i Alfa Romeo podbijają serca Niemców. Włoskie auta im niestraszne"
      "Pierwsze miejsce w kategorii seryjnych sedanów z importu w cenie do 100 tys. euro zdobyła Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio z silnikiem benzynowym V6 turbo o mocy 510 KM. Z kolei Alfa Romeo Giulia 2.0 Turbo Veloce, z silnikiem benzynowym o mocy 280 KM, wygrała w konkurencji seryjnych importowanych sedanów o wartości do 50 tys. euro. Gdyby porównać głosy czytelników oddane na niemieckie auta, to oba zwycięskie modele Alfy Romeo także w tej klasyfikacji zajęłyby wysokie 3. miejsca w swoich kategoriach."

- 1 miejsce z importowanych, ba nawet z niemieckimi w pierwszej 3-ce, co nawet mnie szokuje :D
      No ale jesteś "ekspertem", który cene golasa bierze z finanlną, bo mu się nawet do cennika nie chce zajrzeć. Co tam, że chyba każdy kto ma wiećej niż 20 lat i ponad 90 IQ wie, że w markach premium trzeba dodac min 70-100 tys., a i nawet z +200 może wyjśc do ceny golasa.

•  

@text: ten śmieszny artykuł który załączyłeś to są wyniki plebiscytu jakiegoś niszowej gazetki pozdro xDDD sprawdź statystyki sprzedaży ćwoczku. Powiedz jakie auto w życiu kupiłeś, bo po twoich bredniach na temat motoryzacji jestem na 99% przekonany że nigdy nie byłeś w salonie. Auta się nie kupuje z cennika i tyle, chyba żeś frajer.

Mam dla ciebie quiz. Ile wg twoich konfiguratorków kosztowało poniższe auto które miałem okazję testować. Powiem ci czy byłeś blisko pokemoniczku xDD

•  

jestem na 99% przekonany że nigdy nie byłeś w salonie
      @denat666:
      Buhahaha czy ty widzisz jaki jesteś żałosny? Cały czas pierdzielisz o cenach golasów i wizytach w salonach itd. To by się zgadzało, bo do salonu może wejśc 18 a nawet 12-latek. Nawet z twoim zerowym IQ. Ja kupję auta niedorozwoju, a nie o nich pierdolę farmazowny zalatujące pod 70 IQ lub 12-latek.

Auta się nie kupuje z cennika i tyle, chyba żeś frajer.
      @denat666:
      Tak, tak i całe na 100 tys. wyposażenia dostajesz 150 tys. rabatu, wiec wyjeżdżasz z ceną o 50 tys. mniej niż golas. Jaki ty kuźwa jesteś żałosny. Takie cuda są tylko przy wyprzedażach rocznika lub kupnie aut flotowych.
      Tak się skłąda baranie, że mam w domu oferty Merca, BMW, Audi czy Jaga, gdzie dostałem konkretne oferty już po rabatach. Cena kazdego to kosmos w porównaniu do golasa z cennika. I to są fakty baranie.

•  

@text: Nigdy w życiu nie kupiłeś samochodu i nie kupisz. Przyznaj się synuś że siedziałeś sobie wieczorkiem po 6 piwerkach i przeglądałeś sobie strony producentów bo lubisz sobie pomarzyć, a teraz zgrywasz biznesmena xD A teraz już totalnie odleciałeś. Mój argument jest jeden i banalny: Jaguar F-Pace z gorszym motorem za 225 tys. jest o niebo lepszym wyborem niż najlepsza alfa. W ogóle człowiek, który ma do wydania 200-250k na samochód i wsiądze do alfy to wybucha przy sprzedawcy śmiechem. No ale skąd ty to możesz wiedzieć skoro prawdopodobnie nigdy nie kupiłeś samochodu.

Aha i kompromitowanie się gadką że nie opłaca się dopłacać parę zł za dobre wnętrze to jest totalna indolencja motoryzacyjna. OCZYWISTYM jest, że dobry środek to jest podstawa wszystkiego. Po pierwsze to 99% czasu spędza się w środku samochodu (a nie jak ty z widokiem na nadwozie w grach komputerowych). Po drugie po środku ocenia się stan zużycia auta, a po trzecie jakość materiałów wykończeniowych daje wiele do myślenia (skoro gówno jest na widoku, to jakich materiałów użyli tam gdzie się nie widzi?).

Z lambo nie poszło, no to coś łatwiejszego. Jak tam twój konfiguratorek cieniasku? Działa? xDDD

•  

@denat666:
      Czyli golas w plastikach z chujowym silnikiem jest lepszy niz Alfa w drewnie, skorze i systemami? Jaki ty jestes glupi xD
      I na serio myslisz, ze ktos powazny bedzie cos udowadniał fotkami? Na serio myslisz, ze jak ty masz 70IQ to inni tez mają buhaha

•  

@text: Oczywiście że nie golas, golas to jesteś tutaj tylko ty. Intelektualny też. Cieszę się że pokazałem ci twoje miejsce w szeregu i nie masz już nic do dodania.

•  

@denat666:
      Oczywiscie ze jest golas w porównaniu do np First Edition, w dodatku dziecino muszę cię zmartwic, ale rozwazalem F-pace i skrzypiał az miło xD.
      A juz pierdolwnie, ze cos mi udowodniles bo wrzucasz fotki z dupy buhahaa ty na serio jestes niedorozwiniety a mentalnie jak najbardziej 12latek.

•  

Mój argument jest jeden i banalny: Jaguar F-Pace z gorszym motorem za 225 tys. jest o niebo lepszym wyborem niż najlepsza alfa. W ogóle człowiek, który ma do wydania 200-250k na samochód i wsiądze do alfy to wybucha przy sprzedawcy śmiechem.
      @denat666:
      - "mój argument" - weź baranie doczytaj, co to jest argument najpierw. Tak jak pisałem, poziom 12-latka xD. A moim zdaniem i wszystkich, którzy znają sie na motoryzacji F-Pace w tej samej kasie NIE ma żadnych szans do Stelvio. I co terassss dziecino XDDDDD Ot taki "banalny" argument w twoim stylu, czyli z dupy.
      W tej kasie, której idzie dostać Stelvio First Edytion, czyli właśnie 220 k (po rabatach).
      Jag wygląda jak koreańczyki sprzed 5 lat. Tandeta, wszystko trzeszy a designe to jest DRAMAT! Wstyd tam siedzieć, a co dopiero kupować za 300 k. Tak zjebie, nie za żadne 225, tylko za ok 300 po jako takim doposażeniu.
      Prosze bardzo:
      https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-f-pace-2-0-i4p-250km-awd-auto-portfolio-my18-ID6zo22o.html
      - 305 tys z gównianym wnętrzem, wszystko skrzypi w dodatku z silnikiem, który w testachmiał 9,1 sek w 0-100 kmh, czyli osiagki jak 130 KM kompakty! Nosz kur.wa trzeba być tak upośledzonym jak ty, by dawac 300 k, za osiągki jak 130 KM z chujowym wnętrzem
      http://www.auto-swiat.pl/testy/porsche-macan-kontra-jaguar-f-pace-i-alfa-romeo-stelvio-porownanie-suv-ow-z-silnikami/1gm853
      - Jag 9,1 sek .... równie dobrze, mogli silnika nie dawać wcale buhahhahahaa
      I to nie dosyć, że nic nie jedzie, to jeszcze wiecej pali, dramat w każdej odsłosnie. W dodatku nie trzyma ceny, bo strasznie obniżył jakość i jest właściwie niesprzedawalny w rozsądnej kasie. Wiem, bo w rodzinie teraz sprzedaja Jaga od ponad roku. Mało co dzwonią, a jak już, to dają takie gówniane pieniądze, że dramat.
      Za 305 koła w Jagu masz standardowe zaciski, felgi zaledwie 18 jak w jakimś gównie z balonami, WOW czujniki tył dali!! Czaisz, za 305 dali czujniki tył!!! Kur.wa jaka okazja!!!!! Czytam te wyposażenie i płaczę ze śmiechu, nad nim i nad tobą XDDDD bo wszystko lub więcej to Stelvio ma spokojnie już za 100 k mniej.
      W dodatku stylistyka wnętrza ..... myslałem, że się zrzygam jak tam siedziałem!

źródło: stelvio2.jpg

+: psylo
    •  

Skoro alfa jest lepsza od jaguara to ją kup! I wyślij zdjęcie xD Bo na razie kreujesz się na osobę która nie jesteś a chciałbyś być, tak jak ktoś napisał wcześniej za bieżąco wymyślasz sobie jakieś historyjki, jak gimbus jarasz się przyspieszeniem 0-100 na prostej (nikt kto zna się na motoryzacji w ogóle nie bierze pod uwagę tego współczynnika, gdybyś jeździł teslą tak ja to byś może mniej więcej łapał o co chodzi). Podsumowując:

- kojarzą ci się halogeny w osobnych kloszach z latami 90' kiedy w tych latach masowo produkowane były światła schowany za jednym kloszem - nawet w alfie! Oddzielne klosze to domena lat wcześniejszych, właściwie od zarania motoryzacji
      - uważasz że wnętrze samochód nie jest tak bardzo istotne
      - uważasz że przyspieszenie od 0-100 to bardzo ważny współczynnik
      - uważasz że samochód za 200-250k zł kupuje się ze względu na osiągi silnika xDDDDDDDDDDDD
      - uważasz że Alfa jest lepsza od Jaguara xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      - pisałeś, że pewnie nogdy nie kupiłem auta w salonie - odpowiedziałem że kupiłem. A Ty?
      - podważałeś moje kompetencji w kwestii motoryzacji - zdjęciami udowodniłem ci że jeździłem samochodami, które widujesz w swoich ulubionych grach komputerowych.
      - uważasz, że Jaguara nie da się kupić za mniej jak 300k: da się kupić nowego Jaguara F-Pace za 160k brutto,
      ale wtedy rzeczywiście golas: https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-f-pace-2-0l-diesel-rwd-manual-pure-163km-nowy-taniej-expertautobroker-ID6yIXPW.html#ede6f07f89 Za 225k wypasiony, ale nadal z motorem 2.0

Na koniec dodam, ze jako użytkownik Jaguara XF 3.0 240 KM to proszę cię nie pisz nic na temat tej marki bo nie masz pojęcia o czym mówisz, a to co wyczytałeś w internetach niekoniecznie jest prawdą. A już na 100% nie siedziałeś w środku bo byś nie pisał "myslałem, że się zrzygam jak tam siedziałem!"

A stylistyka Stelvio na pierwszy rzut oka jest rewelacyjna, ale jak już się opatrzy to robi się coraz gorzej. Tak jak z francuskimi samochodami na początku szał a potem źle się starzeją. Dziś mam takie wrażenie jakby zamiast loga Alfy dać "Isuzu" to nikt by się nie zdziwił. Jako ekspert w dziedzinie motoryzacji dobrze ci radzę nie kupuj tego. A co do alf to 159 to jest perfekcja, to jest auto do którego będą wracać przyszłe pokolenia, ponadczasowa stylistyka. A brera to w ogóle poezja. Wrzucam zdjęcie mojej dawno sprzedanej laleczki (zauważ, że zdjęcie zrobione przy tej samej ulicy co Lambo). teraz kupiłem 159 sw dla żony, nie dość że piękna to jeszcze ładowna, wózek i zakupy się mieszczą na luzie.

źródło: DSC_0013.jpg

•  

Skoro alfa jest lepsza od jaguara to ją kup!
      @denat666:
      S QV dopiero zbierają zamówienia.

jak gimbus jarasz się przyspieszeniem 0-100 na prostej (nikt kto zna się na motoryzacji w ogóle nie bierze pod uwagę tego współczynnika
      Buhahhaa, co za kretyn :))) Do silników (a co za tym idzie pośrednio 0-100), dopłaca się często po 50-200 tys! Tylko do silników w tym samym modelu! Nie po to, by ładnie wyglądało na papierze, tylko by to poczuć! Więc nie pierdol, że nikt nie bierze tego pod uwagę, bo inaczej każdy by brał najtańszy silnik i pa pa. Co za debil i ja mam czytac dalej twoje wypociny? Aaaaa sorry!! Przeciez dopłaca się do lepszych silników ... by miały większe spalanie, jak ja kurwa głupi jestem, no tak! Zapomniałęm, że ty masz 70 IQ matole i trzeba zejśc na ten poziom by wyszukać "argumentu" :) Jak ja z ciebie leję :)))))))))

kojarzą ci się halogeny w osobnych kloszach z latami 90' kiedy w tych latach masowo produkowane były światła schowany za jednym kloszem
      A co ma do tego, ze były tez pod jednym kloszem w latach 90-tych? Okulary w osobnych koloszach były i w latach 70/80-tych, ale juz tak chamski nie chciałem być. Co to za argument? To chyba jasne, że takie lampy to relik minionej epoki czy czy powiem 70-te czy 90-te, to z pewnoscią nie kojarża się z nowoczensa motoryzacją. Czego baranie tutaj nie rozumiesz?

- uważasz że wnętrze samochód nie jest tak bardzo istotne
      Kolejny brak argumentu XD, bo dostałeś baranie wnętrze F-Pace, które jest tak brzydkie jak twoja różnowa, jak stare koreańczyki Dotego tak skrzypi jak twoja dupa. Jest mega chujowe jak tój charakter. Czego jeszcze nie rozumiesz?
      Mam cię uczyć smaku, desingu i poczucia stylu wieśniaku? W dupie to mam.

pisałeś, że pewnie nogdy nie kupiłem auta w salonie - odpowiedziałem że kupiłem. A Ty?
      Naucz się czytac ze zrozumieniem, to doczytasz baranie buahhahaha
      Dlaczego ja zawsze musże trafiać na takich imbecyli? Tylko jesz i srasz czy coś wiećej potrafisz dziecko?

- uważasz, że Jaguara nie da się kupić za mniej jak 300k: da się kupić nowego Jaguara F-Pace za 160k brutto,
      A teraz cię synku zaoram TOTALNIE. Mówiliśmy o konkretnym silniku (250 KM), jak sam mówiłeś w miarę bogatwo wyposażony no i rzecz jasna nowy z salonu.
      A więc poproszę o telefon do salonu, gdzie:
      - dostanę nowego (nie pokazówka, przebieg do 5 km) F-Pace w silniku 250 KM;
      - za 225 k brutto (tak jak mówiłeś),
      - z wyposażeniem podobnym do Stelvio First Edition, czyli by miał:
      fotele skóra w regulacji min 10 pozycjach, reszta w drewnie lub carbonie, felgi 20 cali, nawigacja, min bi-ksenony, tył LED, dzienne LED, a
      z bezpieczeństwa min.
      Asystent pasa ruchu
      System kontroli zjazdu
      System Kontroli trakcji ESP
      System hamowania (AEB) z czujnikiem ochrony pieszych
      System ASR - Hill Holder
      Korektor reflekorów
      Dezaktywacja Airbag'u po stronie pasażera
      Czujnik zapięcia pasów SBR
      Czujnik pomiaru ciśnienia w oponach TPMS
      Blokada drzwi - Security Lock
      Tempomat adaptacyjny
      Czujnik martwego pola i linie crosowe.
      Czujnik deszczu
      Szyby przednie regulowane elektrycznie
      Szyby tylne regulowane elektrycznie
      Tempomat
      Czujnik zmierzchu
      Czujniki parkowania tylne z kamerą i przednie.
      Ok, czekam frajerze za telefonem, zadzownie i sprawdze, czy sprzedadzą mi to za 225 k.
      Sprzedarzą - wygrałeś. Ba, niech nawet stracę i będzie to za 235 k. Jak nie, jesteś zwykła szmatą i zerem.
      Czekam za telefonem lub nawet daj link prosto do oferty. Udowodnij wszystkim od razu, po uj tylko mi!
      Leżysz i kwiczysz świnio :D buahhaa

Na koniec dodam, ze jako użytkownik Jaguara XF
      Buhahhahahaaaaa i tutaj cię ten mały penisek boli buhahahhaa Co za matoł.
      Czyli zasada, broń swego, nawet jak nie masz racji. Jednak jesteś zerem maksymalnym :D

•  

Za 225k wypasiony, ale nadal z motorem 2.0
      @denat666:
      A`propos tego nr do salonu, bym mógł sobie kupić w tej cenie 225 k wypasionego nowego Jaga - jak by co, to czekam. Bo całe Otomoto ma tylko 5 ofert tego modelu, za średnią cenę ok 310 k!
      Wiec BŁAGAM o namiary na 225k!!! Plisssssssssssss!!!! Nawet ci odpalę z 5-10 tys!
      Co prawda ten silnik jest mega chujowy jak na jaga (odpowidnik 130 KM w kompakcie) i w zasadzie nie zależy mi na tak chujowym silniku (z wyglądu tez średni, ot takie kombi wyższe). Dlatego gdybyś mi znalazł w silniku, który jako tako może startować do Stelvio FE, czyli te o mocach ok 300-380 KM, no .....hymmm, niech nawet będzie za 250 k, to będę wdzięczny! Bo wstępnie sprawdzałem, to chodzą nówki za ok 350-450 k. No ale ja głupi jestem, bo nie umię zbić ceny w negocjajach o 100 tys!!!
      A wiem, że ty jak wchodzisz do salonu, to marszysz brwi ... i już masz na starcie o 70 tys. mniej, a potem jeszcze argumenty z dupy i masz 100 k mniej!
      Szacun bro! Szacun! A powiedz mi, opowiesz mi kiedyś te historię, jak wylądowaliście na Marsie? Poczekaj, sorry, mówiłeś, ze to było Słońce! Zrobisz AMA?

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      Buhahhahaaaaaaaaa

źródło: 300tys.jpg

•  

need for speed! super gierka polecam. Ale ostatnio w s63 amg listwa w bocznych drzwiach mi odpadła no i nie wiem jak to ocenić. Ani jedno twoje słowo nie ma sensu. Nigdy w życiu nie kupiłeś samochodu i nie kupisz. Jako dowody akceptuję jedynie realne zdjęcia. Twoje meczboksy z piwnicy nie dadzą rady. Pora oddzielic mężczyzn od pizdeczek. Pokaż foto swojego auta. Pamiętaj że google ma opcje wyszukiwania po zdjęciach. Załączam zdjęcie mojego Jaga z jednego z wesel które wiozłem :)

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

Pora oddzielic mężczyzn od pizdeczek. Pokaż foto swojego auta.
      @denat666:
      Buhahaha Za każdym tekstem, za każdym zdjeciem pokazujesz jaki mały penisek i dzieciak jesteś XDDDD
      Nie znam nikogo poważnego i w miare mądrego, kto by chciał coś na argumenty wygrac fotkami buhahahhaa Ty na serio jesteś upośledzony?
      Albo jest dyskusja jest na argumenty, albo na poziomie gimnazjum, czyli wklejanie twoich dziecinnych fotek. Dawno takiego zjeba nie widziałem buhahhahaaa
      Zaraz mi zaczniesz jeszcze PIT pokazywać co? Buhahhahaaa :))))) O ja je bię! XD
      Wiesz w ogóle o czym była dyskusja? Wiesz co to jest argument?
      Powiedziałeś, że można kupiś nieźle wyposażone F-Pace za 225 k z silnikiem 250 KM - gdzie jest link lub telefon do salonu?!
      NIE ma, a wiec jesteś zerem. I tutaj koniec z tobą merytorycznej dyskusji.
      Natomiast to co mog ci jeszcze powiedzieć, to tyle, że masz wielkie kompleksty.
      Nie stać cię na dobre auto, więc kupujesz jednego z tańszych Jagów (sprowadzony i obity obstawiam), robisz gdzieś na jakimś warsztacie, gdzie klikasz sobie foty z lepszymi autami.
      Bo tylko frajer i totalne dziecko, wyskawiwał by ze zdjeciami siebie w autach, na któreg go nie stac, by cokolwiek udowodnić buhahhahaa i do tego jeszcze z jazd z salonu buhahha no kuźwa leżę i kwiczę ze śmiechu :)))))))))))))
      Stąd tez twój wybór Jaga, bo na dobry silnik nie stać cię, by sobie dopłacić. Nawet głąbie nie wiedziałeś, że ludzie dopłacają by mieć fun z jazdy! Poszedłeś w Jaga bez silnika, by kupić tylko otoczkę luksusu, na który cię realnie nie stać. Taka jest prawda o tobie, bo mam dokałdnie takiego samego kumpla, który dokładnie tak samo się zachowuje :D

A wiesz co jest najśmieszniejsze? Pomińsmy to, że mam na stanie przewaznie 2-3 nowe samochody i w ostatnich 8 latach miałem 8 nówek. Nie, ty mozesz i masz pełne prawo by mi nie wierzyć. I ja to mam w dupie :D
      Wiesz co jest na serio, że jeśli ty faktycznie wierzysz, że jestem nastolatkiem, dajmy na to 11-latkiem bez prawka XDDDDD ok ... niech będzie :)
      To pokazujesz mi głąbie swoje życie i "osiągniecia" ..... chwalac się jak sam mówisz, przed ..... dzieciakiem bez prawka XDDDDDD
      Już rozumiesz jaki jestes komiczny, czy ni chuja? Dociera coś do tej durnej pały, że nie warto sprzedawać swojej prywatności by się ośmieszać, a dyskusja na argumenty to inna bajka?
      Wieć albo podasz ten nr do oferty za 225 k, albo usuń konto, bo się zbłażniłeś totalnie XDDDD :)

Powiem ci kuźwa, że nawet mi wstyd za ciebie, jak myślę co ty odpierdzielasz XDDDDDDDDDDDDD
      Bo wyobrażam sobie, co by mi kontrahent powiedział, gdzyby widział te dyskusję XD
      "A wiesz, widziałem, że się fotkami przerzucałeś z jakimś dzieckiem. I co, masz dłuzszego?" XDDDDDDDDDDD

•  

@text: Fotki pokazują, że znam się na motoryzacji bo jej liznąłem w przeciwieństwie do ciebie. Nie masz żadnego doświadczenia w tej materii i wymyślasz sobie swoje historyjki na bieżąco, co widać jak na dłoni. Czekamy na zdjęcie twoich aut. Jag F-Pace za 225k z dobrym wyposażeniem? W każdym salonie, trzeba wyjść z domu od mamusi xDD Pokazuję zdjecią bo mogę, (a ty nic nie możesz) i dopóki będę miał fun z twojego wkurwu dotąd będę wrzucał co mi się zachce. Najlepsze jest to, że dalej piszesz o mnie że ja coś tam, a ja ci na każdy argument ci odpowadam udowadniajac moje racje. A co do ciebie to na serio nie obchodzi mnie to ile masz lat itd, nie ma to dla mnie znaczenia, mam beczkę z tego że ty masz mega rozkminę, pewnie spać nie możesz tylko myślisz o mnie kim jestem, ile mam lat i co by mi tu opdowiedzieć. Nie mogę się doczekać kolejnego twojego komcia! Tylko uważaj bo wylewu dostaniesz xDD

O widziałem ci dziś w twoim samochodzie:

•  

Czekamy na zdjęcie twoich aut.
      @denat666:
      Jak krew w piach :))))))))))))) No ale jak trafnie ustaliłem dosyć szybko, twój poziom to ok 70 IQ, wiec po co się kolejny raz dziwię? :D
      Buhahhahaha dziecko, ty chwalisz sie samochodem, któy można mieć za 40 tys. XDDDD
      https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xf-2-7d-bi-turbo-207km-premium-luxury-skora-kamera-lopatki-f1-serwis-aso-ID6zkGKx.html
      Ja takie wpłaty do daję na pierwszą ratę. Ale nadal dziecino nie rozumiesz istoty, czym jest argument!

Pokazuję zdjecią bo mogę
      @denat666:
      Bo jesteś głupi, bo jestes dziecinny, bo nie szanujesz swojej prywatności, bo gówno w życiu osiągnołeś i myślisz, że jakiś gówniak za 40 tys. może zrobić na kimś wrażenie, bo nie stac cię na nowe auto z dobrym silnikiem, więc podniecasz sie namiastką luskusu w sprowadzonym gównie. I dobrze dziecko wiesz, że tak jest XDDDDDDD

a ja ci na każdy argument ci odpowadam udowadniajac moje racje.
      @denat666:
      hehehe :) Przypomnij mi, jaki ty miałeś choć 1 argument?
      Dziecko, dyskusja z tobą wygląda tak:
      Ja: - w tej cenie Stelvio 280 KM FE (ok 225 k) nie bedzie nowego fajnego Jaga z fajnym silnikiem, bo kosztują ok 310 tys - daję link do WSZYSTKICH takich ofert w Otomoto (salonowce);
      Ty: - nie prawda, jest, nie podam i będę unikał tego tematu, ale dam zdjecie Ferrari, gdzie przyjechało do nas na myjkę/warsztatu
      XDDDDDDDDDD

Ja: - 159 ma okulary charakterystyczne dla minionych lat (podałem lata 90-te, bo w tych latach to jeszcze było i wychodziło z mody);
      - Ty: a nieprawda, bo okulary były głównie w latach 70/80-tych (czyli argument jeszcze bardziej na poparcie mojej tezy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)

Gówniaku, leżysz i kwiczysz w każdym elemencie. Teraz już wiem na 100%, że nie tylko jesteś mega głupi, ale na serio albo jesteś dzieckiem (foty wozu taty), albo masz mentalnośc dziecka jeszcze.
      Mam prośbę, nie pisz wiećej, bo przynosisz wstyd rodzinie. Tata wie, że wklejasz zdjęcia samochodów?

•  

Czekamy na zdjęcie twoich aut. Jag F-Pace za 225k z dobrym wyposażeniem? W każdym salonie, trzeba wyjść z domu
      @denat666:
      Pierwszy lepszy salon Jaga, który odwiedzałem swego czasu:
      http://jlrlodz.jaguar.pl/samochody-nowe/
      F-pace 250 KM i nowy, nie demonstracyjny, tylko taki do 20 km przebiegu (choć nawet to mi się nie podoba, bo jak ja kupuję, to biorę prosto z fabryki, z przebiegiem technicznym ok 2 km).
      Mają 2 na stanie po 250 KM, ale rozważmy też 240 Km:
      1) 336 k
      http://jlrlodz.jaguar.pl/samochody-nowe/car/3306
      2) 292 k
      http://jlrlodz.jaguar.pl/samochody-nowe/car/3463
      3) 344 k
      http://jlrlodz.jaguar.pl/samochody-nowe/car/3050
      4) 341 k
      http://jlrlodz.jaguar.pl/samochody-nowe/car/3430

A wiec dziecino, masz okazję zarobić 5000 zł jak podeśleś mi wytargowaną ofertę na 225 k brutto!!
      Będzie mnie to kosztować 230 k, ale jak jest szansa na tym zarobić to czemu nie :)
      I tak daję ci fory, bo mówiłeś, że taką cenę miałeś na wywieszcze bez targowania z tego co pamietam. Ale pójde ci na rękę i w grę wchodzi targowanie i jeszcze masz 5 tys. ode mnie!
      Wystarczy, że podeślesz mi te ofertę, ja do nich zadzownie sprawdzić i dostajesz kasę!
      Co to dla ciebie zbić te 100 tys XDDDDDD

•  

@text: totalnie się pogubiłeś bo już wkejałem link nowego Jaga za 160k brutto xDDD Tak jak mówiłem od samego początku, silnik 2.0. A za 225 nadal 2.0 ale doposażony. Gdzie są twoje argumenty oprócz podjarki przyspieszeniem 0-100 xDDDD I dalej powołujesz się na to, że ty kiedyś coś kupiłeś. Nigdy nie kupiłeś samochodu i nie wiesz o co w tym chodzi. Linki z internetu są możesz sam poklikać, możesz se setki maili wysyłać, a i tak oferta w salonie u konkretnego sprzedawcy to całkiem inny świat, szczególnie jeżeli chodzi o marki premium, ale skąd możesz to wiedzieć skoro nigdy w życiu nie kupiłeś auta? xDDD BTW. musiałeś ostro być najebany bo nie pamiętasz jeszcze że mówiłem że Jag ma 3.0 240 KM. Uważasz że opłaca się ściagąć samochody zza granicy z silnikiem powyżej 2.0? xDD Indolencja motoryzacyjna po prostu wypływa ci uszami (ciekawe czy wiesz w ogóle o co kaman). ZERO pojęcia. Może po prostu udowodnij że w ogóle masz samochód? xDD Nie no żartuję, wiadomo że masz całą stajnie super samochodów w need for speed.

W ogóle dyskutujesz na inny temat dlatego tak bardzo cię wkurw bierze, słuchaj ja od samego początku mówiłem, że za 225 Jaguar będzie miał gorszy motor od Alfy ale mimo to będzie lepszym wyborem. Jechałeś kiedyś na negocjacje np sprzedaży nieruchomości za 15 mln? Wiesz jak na wysokim poziomie istotne są detale? Jak sądzisz jakie wrażenie zrobisz podjeżdżając Alfą za 225k, a jakie Jaguarem. Odpowiem ci: w przypadku alfy kontrahenci zapytają "o, sama przyjechała? bez lawety?" Smutne ale prawdziwe. PS. cały ekran już zaplułeś z wkurwu? xD I w ogóle o co chodzi z tą "wywieszczą"? (ile browarków już jebłeś januszku? xD) Wymyślasz sobie jakieś rzeczy a potem myślisz że ktoś tak powiedział. Totalny odlot xD

•  

totalnie się pogubiłeś bo już wkejałem link nowego Jaga za 160k brutto
      @denat666:
      Imbecylu, przecież sam przyznałeś że to zwykły golas bez silnika. Myślisz, że Stelvio nie idzie wyszukac za mniej niż 150k? Ten Jag to samochód bez silnika, wnętrze jak w starych koreańczykach, zero luksusu, totalnie skrzypi - jedno wielkie gówno. No ale ma znaczek, a ty na takie znaczki lecisz, dlatego masz używany ulep, samochód dla biedaka za 40 tys., który chce się poczuć, jak by był bogaty bo ma znaczek.
      Dobra kretynie, żal czasu na ciebie. totalnie bezproduktywna dyskusja z imbecylem, który zrównuje totalne gówno bez silnika z luksusowym samochodem i genialnym silnikiem. Aż dziw, ze wdałem się w taką dyskusję z dzieciakiem o IQ max 70 XDDDD

•  

@text:
      No tak napisałem, że to golas, a za 225k jest wypas. Ale nadal z silnikiem 2.0, gorszym niż motor stelvio xD Czego jeszcze nie rozumiesz? Ile razy mamy ci tłumaczyć panie wysokie IQ? (xDD)

Nigdy nie siedziałeś w jagu więc na jakiej podstawie to oceniasz? Nigdy nie jechałeś też alfą, wiesz tylko że ma 5,7 do sety i masz bonera z tego tytułu. Piszesz że mam używany ulep xDDD a ty co masz? xDDD nic. Nigdy nie kupiłeś samochodu. Powiem ci jeszcze jedno, miałem w tym samym czasie nowe i Jaga (3.0) i Alfę(1.7tbi). Ja ci mogę powiedzieć coś na ten temat. Ty nic. Jeżeli chodzi o IQ to może i masz wysokie (bardzo wątpliwe, po słownictwie wystarczy ocenić, a już sporo nawypocałeś), bo na pewno bujna wyobraźnia na to wskazuje, jednak każda kolejna twoja wypowiedz wskazuje na to że jesteś totalnym laikiem w dziedzinie motoryzacji. A poza tym po co ci wysokie IQ skoro jesteś mentalną spierdoliną, piwniczakiem? xDD Czekam na więcej komci pokemonie xDDD Najwyższy poziom rozrywki. Skończymy to jak mi się znudzi a nie tobie. Wycisnę cię jak starą szmatę i dopiero potem zostawię. No to powiedz, który właśnie harnaś poszedł? xD

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

Nie możesz spać? xDD nadal o mnie myślisz? xDD moje zdjęcie jest w moim profilu wykop. To ty dopiero teraz się zorientowałem że da się to wyszukać?? IQ 69 xDDD powiedz lepiej jak tam się sprawują twoje fury na PlayStation? xD nie chcę byś to 'usuną'. Dziwne że po tylu harnasiach jesteś w stanie pisać.

Gorące dyskusje ostatnie 12h