•  

tak ogolnie niedlugo rok sie konczy i w tematyce #seriale z tego roku chyba musze stwierdzic ze malo popularny i lekko niedoceniony #leftovers szczegolnie sezon 3 ktory wyszedl w kwietniu 2017 zrobil na mnie najwieksze wrazenie i wciaz wracam do trailerow, szkoda ze nikt o nim nie pisze, moze 1 sezon byl troche gorszy ale za to zakonczyli konkretnie i jestem na 99% pewna ze nic lepszego przez kolejne miesiace nie ogladalam, a ogladalam calkiem sporo.

co jeszcze doceniam tak bardzo bardzo to 3 sezon #mrrobot - zostaly 2 odcinki i juz moge powiedziec ze to cos pieknego, rowniez patrzac na to ze sezon 2 byl troche gorszy. 3 sezon tego serialu to czysta petarda.

#13reasonswhy tez mnie troche wkrecilo mimo hejtow ze to serial dla nastolatek.
    #ozark bylo rownie wysmienite, pochloniete w chwile. specjalnie dla tego serialu kupilam netflixa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #netflix
    mniej znany #thesinner tez bylo bardzo fajne.
    O #absentia tez nikt nie pisze, choc serial 9/10 minus ostatni odcinek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Grace i grace tez spoko, fajnie sie ogladalo
    No i #dark ktory wyszedl chwile temu, nie jest zly, trudno to porownywac z #strangerthings ktore bylo co najwyzej dobre w tym roku, ale mniej wiecej na tym samym poziomie
    #belfer pierwsze kilka odcinkow to byla straszna kupa, ale kilka ostatnich fajnie sie rozkrecilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i jeszcze wychodzi w tym roku #blackmirror - czuje ze wskoczy na pierwsze miejsce tego rocznej listy :)

ktos ogladal cos fajnego w tym roku i moze polecic cos czego nie ogladalam? #seriale

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam serdecznie.
    Kto wczoraj nie pił alkoholu daje plusa.
    Reszta alkusów dupa cicho.

#wykop #alkohol

odpowiedzi (41)

Mirki zainteresowane ciągiem dalszym historii ze współlokatorką.
    Powiem tak. Nie będę nawet pisał co odjebała bo by mi nikt nie uwierzył. Sam nie mogę w to uwierzyć że zamiast dołożyć się 20 zł miesięcznie do neta to wolała postawić na swoim i zrobić coś takiego. Załączam zdjęcie które udało mi się ukradkiem zrobić...
    Bez komentarza

edit dla tych co nie ogarniają; koleżanka żeby tylko postawić na sobie wolała kupić jakiś używany stary laptop i modem do internetu mobilnego i teraz będzie płacić 2x tyle za gorszy net, na gównolapku i pewnie jeszcze z limitami transferu zamiast kulturalnie dołożyć się 2 dyszki do światłowodu xD
    #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (267)

W starożytnej Grecji Sokrates był szeroko znany ze swojej mądrości. Pewnego razu ten wielki filozof spotkał swojego znajomego, który biegł właśnie do niego by mu coś powiedzieć: 
    - Sokratesie czy ty wiesz, co właśnie usłyszałem o jednym z twoich studentów? 
    - Zaczekaj chwilę - przerwał mu Sokrates - zanim mi to powiesz chciałbym, byś przeszedł pewien test. Nazywa się testem "Potrójnego filtru" 
    - Potrójny filtr? 
    - Dokładnie - kontynuował Sokrates - Zanim powiesz coś o moim studencie, spróbujmy przefiltrować to, co chcesz moi powiedzieć.
    - Pierwszy filtr to prawda. Czy upewniłeś się, że to co słyszałeś o moim studencie jest w 100% prawdziwe? 
    - No nie, właściwie to tylko to słyszałem... 
    - Dobrze, czyli właściwie nie wiesz czy to jest prawda czy fałsz...Przejdźmy do filtru drugiego, filtr dobroci. Czy to, co chcesz mi powiedzieć jest czymś dobrym? 
    - Raczej nie, właściwie to coś przeciwnego 
    - Czyli chcesz mi powiedzieć o nim cos złego, nie wiedząc nawet czy to jest prawda.
    Mężczyzna potrząsnął ramionami z zawstydzeniem a Sokrates kontynuował:
    - Nadal możesz pomyślnie zdać ten test, bo mamy trzeci filtr: użyteczności. Czy to co chcesz mi powiedzieć o moim studencie jest dla mnie użyteczne? 
    - Nie specjalnie. 
    - Zatem - podsumował Sokrates - jeżeli chcesz mi powiedzieć coś, o czym nie wiesz czy jest prawdziwe, ani dobre ani też użyteczne dla mnie... To po co mi to w ogóle mówić? 
    Mężczyzna poczuł porażkę i był zawstydzony.
    To jest powód, dla którego Sokrates był uważany za najwybitniejszego filozofa i darzony takim wielkim szacunkiem.
    To również wyjaśnia, dlaczego nigdy się nie dowiedział, że Platon posuwał jego żonę.

#suchar #byloaledobre #heheszki #dowcip #dziendobry
    pokaż całość

odpowiedzi (22)