•  

tak ogolnie niedlugo rok sie konczy i w tematyce #seriale z tego roku chyba musze stwierdzic ze malo popularny i lekko niedoceniony #leftovers szczegolnie sezon 3 ktory wyszedl w kwietniu 2017 zrobil na mnie najwieksze wrazenie i wciaz wracam do trailerow, szkoda ze nikt o nim nie pisze, moze 1 sezon byl troche gorszy ale za to zakonczyli konkretnie i jestem na 99% pewna ze nic lepszego przez kolejne miesiace nie ogladalam, a ogladalam calkiem sporo.

co jeszcze doceniam tak bardzo bardzo to 3 sezon #mrrobot - zostaly 2 odcinki i juz moge powiedziec ze to cos pieknego, rowniez patrzac na to ze sezon 2 byl troche gorszy. 3 sezon tego serialu to czysta petarda.

#13reasonswhy tez mnie troche wkrecilo mimo hejtow ze to serial dla nastolatek.
    #ozark bylo rownie wysmienite, pochloniete w chwile. specjalnie dla tego serialu kupilam netflixa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #netflix
    mniej znany #thesinner tez bylo bardzo fajne.
    O #absentia tez nikt nie pisze, choc serial 9/10 minus ostatni odcinek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Grace i grace tez spoko, fajnie sie ogladalo
    No i #dark ktory wyszedl chwile temu, nie jest zly, trudno to porownywac z #strangerthings ktore bylo co najwyzej dobre w tym roku, ale mniej wiecej na tym samym poziomie
    #belfer pierwsze kilka odcinkow to byla straszna kupa, ale kilka ostatnich fajnie sie rozkrecilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i jeszcze wychodzi w tym roku #blackmirror - czuje ze wskoczy na pierwsze miejsce tego rocznej listy :)

ktos ogladal cos fajnego w tym roku i moze polecic cos czego nie ogladalam? #seriale

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jeszcze z czasów gdy Alexio był w formie

odpowiedzi (12)

Pytanie do męskiej części wykopu. Załóżmy teoretycznie, że wychowujecie od 10 lat nieswoje dziecko i się o tym dowiadujecie. Co z tym robicie? Mówicie dziecku "nie jesteś moim synem i od dziś mam cię gdzieś" czy jak na mężczyznę przystało, przyjmujecie na klatę wszystkie ciężary losu?
    #przegryw #logikaniebieskichpaskow

odpowiedzi (56)

jakie fakty odnośnie fizjologii człowieka najbardziej was zszokowały?

bo ja tak przez połowę podstawówki myślałam, że jądra znajdują się na czubku penisa. przeżyłam szok na wudeżecie, kiedy okazało się, że tak nie jest. kolejnym zaskoczeniem był wzrost warg sromowych w okresie dojrzewania, pokazywałam je nawet mamie, żeby oceniła czy wyglądają normalnie XD i w końcu ostatni głęboki szok to w gimnazjum przy informacji o rozcinaniu krocza podczas porodu, przeraziło mnie to śmiertelnie. i jeszcze nie wiedziałam, że nieopróżnione ze spermy jądra bolą.

#gownowpis #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (153)