Wpis z mikrobloga

Jakim cudem mam niby utrzymać bilans kaloryczny takie 2300kcal przy 95kg masy i 183 wzrostu, jak na taki obiad np #!$%@? 100g kaszy to jest 300-350kcal, 250g mięsa co daje jakieś 500-600 kalorii no i żeby nie jeść na sucho to jakaś suróweczka to powiedzmy ze 100-150kcal no to jest już ponad 900-1100kcal, a co przez reszte dnia trawe mam żreć żeby nie przekroczyć bilansu? XD
no takie śniadanie mi wychodzi 4 jajka - 500kcal, jakieś pieczywo #!$%@? suche i tak już jem - 100kcal, twaróg - 230kcal to mamy 830kcal no ale jak wstane o 8 to nie ma opcji żebym pomiędzy obiadem a śniadaniem nie zjadł drugiego śniadania xD #!$%@? co jeść?
#mikrokoksy #dieta
  • 19
@Plecakofil: #!$%@?ć kurczaka co za plecami #!$%@? sterydy tylko, tylko jajka może mi znosić! no może trochę przesadziłem #!$%@? nie znam się na liczeniu kalorii mięsa które już mam przyrządzone bo nie liczyłem przed zrobieniem i po całości żeby wydzielić jakaś proporcje
#!$%@?ć kurczaka co za plecami #!$%@? sterydy tylko, tylko jajka może mi znosić! no może trochę przesadziłem #!$%@? nie znam się na liczeniu kalorii mięsa które już mam przyrządzone bo nie liczyłem przed zrobieniem i po całości żeby wydzielić jakaś proporcje


@czerew: xD ziom, nie dość, że się nie znasz na liczeniu kalorii mięsa, to nawet kalorii jajek dobrze nie wprowadzasz, bo żadne 4 jajka, nawet XL nie mają 500 kcal.
@Plecakofil: no przeciez napisałem #!$%@? ułomie, prujesz sie jak przescieradło zamiast naprowadzić mireczka #!$%@? na poprawne liczenie, co ty #!$%@? z elektrody sie urwałeś? #!$%@? dietetyk neofita wielki ja #!$%@?, przecież tych jajek też samych nie jem - nie jem gotowanych tylko smażone jakoś mniej więcej to że zaokrągliłem okrąglak to inna bajka no 4 jajka - 240g to jakieś 300 kalorii bo zależy od wielkości lel, tp straszna różnica jeżeli