Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki co ze mną jest nie tak? LV 24 i do tej pory stuleja. Problem polega na tym, że mam wrodzone bardzo wygórowane wymagania wizualne względem kobiet. Niestety wraz z wiekiem to się pogłębia i w tej chwili podoba mi się może max 5% kobiet jakie widuje na codzień (praca, komunikacja miejska, sklepy, fb). Sam jestem jakieś 6/7 na 10 z mordy i wiem, że u różowych z górnej półki mam nikłe szanse no ale kuźwa nie jestem w stanie spojrzeć na kobietę, która według mnie ma jakiś mankament. Nawet jeżeli w moim otoczeniu znajdą się takie różowe to i tak ja jedyne co mogę im zaoferować do dobrą koleżeńską relację i nic więcej. Nie wiem kurła co to jest. Popęd seksualny mam, pedalstwo można wykluczyć w 100%. Fakt, że jestem w pewnym stopniu nieśmiały ale problem polega, że ja nawet wewnętrznie nie czuje pociągu do 95% kobiet, które znam i widuje. Czasem jak widzę, że facet jest w związku z otyłą laską lub max 5/10 to się zastanawiam czy ja oby na pewno jestem człowiekiem tego samego gatunku co oni bo ja nigdy bym się z kimś takim nie związał xD. Wiem, że jeszcze bardzo kluczowa jest kwestia charakteru ale nawet jak ktoś błyszczy zajebistością to i tak w żadnym stopniu nie jest to w stanie zastąpić wyglądu..Niestety nie jestem w stanie tego sobie zwalczyć bo to jest tak jak by na siłę zacząć lubić czerwony kolor zamiast niebieskiego. Czy to przypadek dla psychologa? xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: To co widzimy w innych ludziach jest naszym odbiciem. Być może masz ogromne, nieadekwatne wymagania wobec siebie samego w jakiejś dziedzinie, których według siebie nie spełniasz i tego samego oczekujesz od innych, w tym przypadku wygląd kobiet. Jaki masz stosunek do kobiet? Poza tym, że Ci się nie podobają - lubisz je? Jakie masz zdanie o kobietach? Jakie masz zdanie o sobie? Jak pójdziesz do psychologa, pewnie dojdziesz do tego
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko z tobą w porządku. Też tak mam. Jesteś po prostu fair wobec samego siebie. Jeśli miałbyś chodzić z dziewczyną tylko dlatego, żeby ją mieć i jednocześnie czuć wstyd, odnośnie jej mankamentów i udawać przed całym światem, że nie masz z tym kłopotu, to lepiej już być samemu.
Ludzie postępują odwrotnie i przez to ten świat jest taki okropny. Kobiety wybierają facetów z rozsądku, z przymusu, bo czas ucieka, a