Wpis z mikrobloga

Oglądaliśmy z młodymi Avengersów i na widok Chitauri nad NY rzucił "łał, bogi" xD
Trzy latka i już dobrze kojarzy, że bogi to wymyślone potwory stworzone by ładnie wyglądać i na nich zarabiać
#ateizm #gimboateizm (żeby się niektórzy nie zeszczali z oburzenia) #bogowie #dzieci
W sumie pierwszy raz któreś z moich latorośli użyło słowa "buk". Gorzej, że przede mną batalie o religie w szkole. Żona jeszcze teoretycznie wierząca, a dziadki też pewnie nie wyobrażają sobie wnuków bez komunii :/
źródło: comment_yylEtO09UBockjfRnt1wZXSyQTpmW3mS.jpg
  • 10
@czupakabra
@sunsu-sun no właśnie chyba komunie będę musiał przepuścić. Chociażby by nie narażać na katolibański ostracyzm w naszym #!$%@?łku
Ale to już żonowi zapowiedziałem, że ja nie będę za tym latał i zmuszał dzieci do spędzenia roku w kościele dzień w dzień.
@sunsu-sun: nie zaprosiłbym już na komunię takich. Nie te czasy. Ślub był ostatnią taką okazją.
@czupakabra: wiem, koleżanki dziecku idiotka katechetka powiedziała, że mikołaj nie istnieje xD katechetki to najgorsi fanatycy. Jak mi spróbuje coś #!$%@?ć o piekłach i innych debilizmach to wypisuję dziecko od razu.