Wpis z mikrobloga

#bitcoin to #!$%@? kuwra bańka wkrótce pęknąca, mam nadzieję. Ile osób teraz mówi o tym, jakie BTC ma cechy dające mu przewagę nad standardowymi pieniędzmi? #!$%@? #!$%@? ZERO. Każdy tylko hurr durr ile jeszcze wzrośnie, kiedy to lambo. NO #!$%@? NIGDY. BTC przez tych kryptojanuszy jest aktualnie totalnie bezużyteczne jako środek płatniczy . 50 zł opłaty za transakcję? Kilkanaście godzin oczekiwania? Ginące btc przez zbyt niskie fee? No super przyszłościowa waluta bulwa. Mam nadzieję, że każdy z tych kryptojanuszy zostanie pokarany przez bańkę. Według mnie obecna bańka jest wywłana przez wieloryby, które chcą sztucznie podbić cenę tylko po to, żeby zrealizować zyski z jak największym profitem i wcale nie jest wykluczone, że jak w końcu to zrobią, to cena BTC spadnie do poziomu z 2015 roku, tym bardziej że zapchana sieć w momencie pęknięcia bańki wprowadzi dodatkową panikę, każdy będzie chciał wypłacić jak najszybciej żeby zminimalizować stratę, a to tylko wzmocni efekt zapychania sieci. Praktycznie od końcówki listopada jest bardzo duży wolumen i w #!$%@? wysokie fee, w momencie gdy to jebnie ogromna część z ludzi którzy od wtedy dokupywali będzie chciała w jednym momencie sprzedać swoje bitki. Będzie #!$%@?, prędzej czy później, będzie płacz. Co mądrzejsi zamiast sprzedawać BTC za FIATy może kupi za to alty, więc mam nadzieję że chociaż alty an tym nie oberwą. BTC to obecnie parodia tego czym BTC miał być z założenia. Przecież jest totalnie bezużyteczny jako waluta.
  • 15
@Gwaihir:

tldr:
btc bańka, zero cech pieniądza,opłaty w #!$%@?,godziny czekania, wykres manipulacja, taka sytuacja, wszyscy stracą.... no chyba że zainwestujesz w alty

Wybitna logika i pokaz hipokryzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)