•  

  Tutaj zgłaszamy incydenty z czwartego wyścigu sezonu WEK @ Monza

  Format:
  PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

  Wzorcowe Replaye - TUTAJ

  Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

  #acleague

  •  

   @ACLeague: kurtz i simcoe za całokształt - semi

  •  

   @ACLeague:
   SEMI - elmo - kontakt na dohamowaniu do Ascari (jakbym mu mało miejsca zostawił). Czas na replay 11:08
   SEMI - mrfloyd - kontakt na parabolice. Czas na repaly 17:35

  •  

   @esk0: takie zgłoszenie jest niepoprawne i żadnych kar z tego nie będzie, jeśli masz konkretne sytuacje - podaj czas, w którym miały miejsce.

   @ACLeague: Wyścig Semi:
   19:25 Dvo - zajechanie drogi i w konsekwencji ląduję na barierkach z całkowicie rozbitym samochodem
   33:50 Speedman - niebezpieczny zjazd do boxów z drugiej połowy toru prosto pod maskę
   1:20:10 Simcoe - skoszenie dwóch pierwszych szykan po zakończeniu wyścigu i lot między kierowcami, który jeszcze ścigają się na ostatnim okrążeniu

   +: LKRISS
  •  

   @Plupi w takim razie nie zgłaszam, nie chce mi się przeglądać całego replaya, sytuacji było całe mnóstwo i sam o tym dobrze wiesz. ;)

  •  

   L1T1 semi simcoe wypycha mnie z toru a pozniej robi destruction derby

  •  

   SEMI / Erus / 1:00:40 - LMP Erusa wjeżdża mi pięknie w dupkę przy wyjściu z szykany, przez co tracę kilka pozycji.

  •  

   @esk0: czyli łatwiej zrzucić dodatkową pracę na sędziów bo "nie chce mi się"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
   A potem płacz, że kar nie ma, że kary za małe (ogólnie, nie Ty)...

  •  

   @Plupi ufam że znajdą się inni którym ów dwójka jegomości mocno wdepnęła na odcisk, a nie są tak leniwi jak ja ( ͡º ͜ʖ͡º)

   pokaż spoiler poza tym dziś mamy piąteczek, a ja nie jestem bordo co by czas marnować przed komputerem hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @esk0: Jakos do przejechania wyścigu nie byłeś zbyt ,,hehe leniwy hehe". To już twoja trzecia wiadomość, nie chcesz ich zgłaszać to nie zaśmiecaj wątku. A twoje obnoszenie się z tym, że jesteś ,,hehe leniwy hehe" jest żałosne.

   pokaż spoiler hehe

  •  

   @costelo: poprostu zwraca uwage na dwóch typów którzy jechali tak fatalnie, że trzebaby im dać dq na resztę sezonu żeby troche ochłoneli ;)

   semi / koziou / 1:12:13 - bez komentarza, kolega mający do mnie +1 lap kończy mi wyścig 13 minut przed końcem wypierdalając soczystą bułę w tył auta

  •  

   @ACLeague: AM - Petrus - Wjazd w dupę na na pierwszej szykanie. - 00:55:45

  •  

   @ACLeague: To wyręczę Cię @esk0 :P
   SEMI: 29:10 @simcoe na dohamowaniu pakuje się w @Johny3 i we mnie, czego efektem są nasze spiny.
   33:50 @simcoe ponownie we mnie wjeżdża na dohamowaniu do szykany. W efekcie tracę dwie pozycje.

   Swoją drogą dzięki @Johny3 za fajną i czystą walkę!

   +: Johny3, esk0
  •  

   @Plupi: A mogę spytać co Ty w takim razie robiłeś na drodze zjazdu do pit stopu jak nie jechałeś do tego pit stopu ? Normalnie zjechałem po przerywanej linii, to że LMP jest takie szybkie i nagle wyskoczyłeś to już nie mój problem .

  •  

   @ACLeague: Wyścig AM:
   1.03.05 Michał Mazurek - rozwala całkowicie wyścig mi i przynajmniej 2 innym osobom na kilkanaście minut przed jego końcem.

  •  

   @ACLeague: W zasadzie to pozostaje mi się dołączyć do mateush92 z akcją z
   SEMI 29:10

   @mateush92: Również dziękuję ;)

  •  

   @SPEEDMAN: do pitów zjeżdżamy z wcześniejszym okazaniem swoich intencji, zajęciem linii zjazdowej, a nie wyskakując z drugiej połowy toru komuś przed maskę i ledwo mieszcząc się w liniach.

  •  

   @ACLeague: SEMI / Surf / 53:40 - dostałem strzała na T1, atakując notabene Damiana. Skończyło się na spadnięciu na około 20 pozycje i dalszy fatalny ciąg zdarzeń ...

   SEMI / Baster na Valencianiście / 56:35 - Spowodowanie karambolu. Baster zmienił tor jazdy jak jeszcze nie wyprzedził Valencianisty i po prostu go skasował. Ja dublując samochody wpakowałem się w bezwładnego Valencianiste (nie tylko ja), bo go nie widziałem, a jeszcze żółta flaga nie zdążyła się pojawić ...

   SEMI / Kurtz / 1:10:45 - nie wiem, może to było celowo, a może przez ping, ale w drugiej szykanie uderzył dublującego go LMP, a te LMP uderzyło we mnie, wylądowaliśmy na poboczu.

   Co do 1:12:13 to moja wina. Jedyne co moge dać na swoje usprawiedliwienie to to, że byłem mega sfrustrowany i wku...rzony, bo chwilę wcześniej uciekałem Damianowi, żeby mnie nie zdublował i udało mi się to, a chwilę później zostaje wywalony na pobocze ... Jeszcze raz sorry, ale zastanawiam sie czemu dalej nie jechałeś? Patrzyłem dalej na replay i nie widziałem, żeby Cie ściągało czy coś. Przestrzeliłeś szykane i wyszedłeś. @damian_co_dalej.

  •  

   @costelo polecam czasami wyciągnąć kija z d...
   zanim zaczniesz cwaniakować, wystarczy że zerkniesz na statystyki i sprawdzisz ile taki simcoe miał kontaktów z innymi współzawodnikami. mam nadzieję że wnioski potrafisz wyciągnąć sam.

   pokaż spoiler hehehe ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @kozi0u: bo mi rozjebałeś aero na tyle, że przestrzeliłem szykane dostając ósme ostrzeżenie - drive thru, czyli musiałbym zjechać do boksów na naprawe - z 40s w dupe, potem zrobić jedno okrążenie, zrobić drive thru, stracić znowu 20s i dojechać na samym końcu stawki

  •  

   @damian_co_dalej: Zobacz sobie kolizje z 56:35... też rozwaliłem aero więc przymusowy pit ( jazda poboczem od ascari + przekroczenie predkosci (kara drvie thru) wiec zjazd na kolejnym... straciłem, dojechałem 32 czy 34 ale dojechałem. Dla chcącego nic trudnego.

  •  

   @ACLeague: AM 13:30 - @skethoo zasadził mi niezłego kopa w dupala

  •  

   @ACLeague:

   2:21 Iso - wjazd w dupe, obrot i strata ~ 15 pozycji
   7:39 Iso - wjazd w dupe, obrot i strata ~ 10 pozycji
   Dziekuje pan Iso

  •  

   @nino_onin: szkoda mi było czasu na dojechanie w końcówce gdy miałem pewne p3 :)

  •  

   @ACLeague: żeby wam czasem nie umknęło jak kolega Simcoe się ładnie na torze zachowywał:
   https://giant.gfycat.com/BigheartedTartIlladopsis.webm
   https://streamable.com/jml2c
   https://streamable.com/d6d16
   https://streamable.com/b3m99
   optuje za całkowitym DQ na wszystkie wyścigi tego i przyszłego sezonu :)

  •  

   @kozi0u: Mnie tylko zastanawia jedna sprawa - po co za wszelką cenę starać się uciekać dublującym? Jeżeli nas dublują, to znaczy, że ich tempo jest lepsze, i to, że przez dwa lapy uda Ci się trzymać ich na równy dystans nie sprawi magicznie, że Cię nie zdublują. Poza tym co na tym zyskasz, że przetrzymasz dublującego albo będziesz mu siedział na dupie?
   Ja widziałem @damian_co_dalej w moim lusterku, miałem niebieską flagę, to w końcu odpuściłem gazu na prostej żeby mnie wyprzedził, Ty odjechałeś kawałek, a już po dwóch lapach dojechałem was na 3-4 sekundy i byłem świadkiem jak wjechałeś mu w dupę na T1.

   2X miejsce to nie czas na kozakowanie i walczenie na śmierć i życie o jedną pozycję, szczególnie z gościem, do którego się ma +1L. Na SPA też miałem taką sytuację, lepsze tempo od dublowanego, a on zamiast poluzować, to zaczął cisnąć do swoich granic, tak, że wpadł w poślizg i zgarnął mnie ze sobą, ja straciłem szansę na lepsze miejsce, bo odrabiałem straty, ale dublowany i tak potem napisze, że on się przecież też ściga...

   +: esk0
  •  

   @ACLeague: @damian_co_dalej: to ja jeszcze takie coś mam
   simcoe 54 minuta SEMI

   GFY

   źródło: thumbs.gfycat.com

   +: Johny3
  •  

   @ACLeague: SEMI zglaszam jako przedstawiciel SPAM kurtza z l1t1 2:27 uderzenie w @Cryptone 48:00 ignorowanie niebieskiej flagi jak go dublowalem a tez dorzuce na simcoe 2:27 L1T2 staranowanie elmo 56:37 staranowanie speedmana ascari https://youtu.be/uTQIjAEVtlc

  •  

   Zapomnialem semi l1t1 simcoe wypycha mnie z toru a pozniej robi rozpierdol

  •  

   @damian_co_dalej: podawaj czasy sytuacji, zgłoszenia z samymi gifami nie są wiele warte gdy nie wiadomo kiedy to się stało. Loty na ostatnim okrążeniu, które wrzuciłeś na dwóch gifach sam zgłaszałem, jedną sytuację widzę zgłaszał Mateush92 wyżej, trzeciej chyba nikt nie zgłaszał... Im więcej tym lepiej, tyle tego jest, że jeszcze wyjdzie DQ do końca sezonu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @ziomalnb: wybacz. Po godzinie zacząłem powoli przysypiać i nie ogarnąłem w porę hamowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @damian_co_dalej to mówisz, że ja po dwóch strzałach powinienem też wyjść? Też miałem pewne P3 (według mnie), ale jeżeli nawet nie P3 to P4. Jechałem zaraz za Tobą i dostałem jednego strzała, a potem drugiego. Nagle walka z Tobą zamieniła się na dublowanie mnie przez Ciebie. Wydaje mi się, że chyba ja więcej straciłem :P

  •  

   @Johny3: Bo byłem szybszy i odskoczyłem w ciul, a przepuszczając Damiana naraziłbym nas na ... no właśnie to co sie stało, bo jechałbym cały czas zaraz za nim ... Damian dublował mnie tylko dlatego, bo byłem 2x w boksie (a raz musiałem połowe toru jechać z prędkością 50-80 km/h) i nie miał lepszego tempa ode mnie (przed dwoma kolizjami mieliśmy bardzo zbliżone), szczególnie jak wyjechałem na świeżych oponach z boksów (+ naprawionym samochodem w 100%) i mogłem cisnąć na 100%. Z boksów wyjechałem zaraz przed nim i nie miało sensu go puszczać i potem go cisnąć cały czas, a na pewno by mnie nie przepuścił, no bo przecież byłem dublowanym kierowcą. Nie chciałem mu robić kłopotów dlatego też odjechałem, zresztą pare okrążeń wcześniej walczyłem z nim jak równy z równym, bo jeszcze miałem sprawny samochód i nie dostałem dwóch strzałów. Odskoczyłem mu i to wyraźnie, wyprzedzając przy okazji Ciebie, ale no niestety, Kurtz nie przepuścił mnie i jednego LMP'ka tak jak powinien (pisałem o tym w skardze), wylądowaliśmy na poboczu i dlatego Damian znów mnie dogonił i zdublował.

   PS. żeby nie było, nie mówie, że ten wypadek to nie była moja wina, bo był to tylko i wyłącznie mój błąd i należy mi sie kara. :D

  •  

   @ACLeague: SEMI, mrfloyd, car #14

   Komentarz odnośnie kolizji z @nino_onin - 17:35 . Wszedłem w Parabolikę tak, by na wyjściu zostawić miejsce na zewnętrznej dla rywala, ale on na wyjściu nie poszerza toru jazdy, a wręcz minimalnie zacieśnia, tak jakby raczej bronił pozycji. Tyle że już jestem na jego wysokości(uderzenie w bok), a wiadomo, że na wyjściu z paraboliki raczej nie da się utrzymać przy wewnętrznej krawędzi, mimo odpuszczenia gazu.

   To teraz moje propozycje przewinień ;)

   SEMI - simcoe - niebezp. powrót na tor na T2/Roggia - 10:52
   SEMI - Floszunio - niebezp. powrót na tor w T1 - 23:45
   SEMI - Kurtz - brak reakcji na niebieską flagę w T2/Roggia, potem w kolejnych T3-5 - 24:16
   SEMI - Kurtz - brak reakcji na niebieską flagę w Ascari, brak reakcji na upomnienia poprzez radio, brak obecności na Discord - 28:30 (i dalej, przez kolejne kółka)
   SEMI - Kurtz - brak reakcji na niebieską flagę w Lesmo II, kolizja w Ascari, lagi - 38:00
   SEMI - Mateusz Szymonik - kolizja w T1 - 44:44
   SEMI - Baster - wypchnięcie z toru w T2 - 45:14
   SEMI - Kurtz - brak reakcji na niebieską flagę w Parabolice - 53:44

  •  

   @Erus: wybaczam :D ale kara za nieuwagę musi być :p

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @mrfloyd: Halo, halo ale nino ma numer 414 a nie 14.

   Ja mam 14 :P

  •  

   @Miszelek: Na powtórce obowiązuje inna numeracja i akurat ja mam nr 14. ;)

  •  

   @mrfloyd: Czo? Ja myślałem, że obowiązuje to co się ma na karoserii wymalowane...

  •  

   @Miszelek: Zgłoszenia wysyłamy na podstawie wzorcowej powtórki, jak mniemam format jest taki, by jak najłatwiej było odnaleźć sędziującemu daną sytuację. Nie piszemy np. numeru okrążenia, czy godziny wyścigu, a czas nagrania, więc jak mniemam nie ma sensu pisać numerów startowych sezonu, tylko nr slotu, po którym można szybciej wyszukać samochód. Odpal sobie powtórkę to zobaczysz o co kaman. :)

  •  

   PRO - Yelen - Niebezpieczny manewr wyprzedzania, w wyniku czego zahacza moje auto i nie tylko, wszystko uszkodzone, auto nie daje się prowadzić, spadek na końcowe pozycje. - 52:00 / Curva Grande

  •  

   @ACLeague:
   1. SEMI - Kurtz - uderza Cryptone, który pięknym spinem zajeżdża mi drogę - 0.2.27 Kurtz T1
   2. SEMI - @Floszunio - wyprzedza tuż przed T1, zajeżdża drogę i ostro hamuje, wypadam z toru i tracę 2 pozycje - 0.23.26 Floszunio T1
   3. SEMI - Kurtz - nie wyhamowuje do T1 i zajeżdża zakręt - 1.10.20 Kurtz T1

  •  

   @mrfloyd: nie wpadłbym na to, że podajesz numer slotu, a nie zawodnika, na który czasem ktoś się powoła przy zgłoszeniu (którego podawanie też swoją drogą może niewiele mówić - wystarczy, że nie mamy na dysku skina albo ktoś z jakiegoś powodu jedzie w innym skinie). Najlepiej podawać nick kierowcy (labele nad samochodami z nickami można włączyć przez Crtl+L). Dużo łatwiej i tak znaleźć kierowcę z poziomu Ptrackera czy innej aplikacji niż przeklikiwać się przez sloty..

   Co do zgłoszeń - kompilacja Simcoe: https://www.wykop.pl/wpis/28543453/

   Kwalifikacje Am:
   3:50 Petrus - back to pits i dalsza jazda
   7:50 RentonB - wjazd do pitów na wstecznym wjazdem do pitów
   9:50 Immuone - back to pits i dalsza jazda
   13:00 Immuone - back to pits i dalsza jazda
   14:10/25:40 Petrus - back to pits i dalsza jazda
   22:40 Immuone - back to pits i dalsza jazda po raz trzeci
   26:15 RybaPonadKilo - back to pits i dalsza jazda
   26:30 Petrus - uderzenie w innego kierowcę, back to pits i dalsza jazda po raz trzeci

   Kwalifikacje Semi:
   23:15 Surf - back to pits i dalsza jazda

   Wyścig Am:
   14:55 RentonB - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   35:40 Immuone - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   39:35 Kycu - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   47:00 DRN - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   49:30 AlexTheWind - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   52:25 AlexTheWind - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   55:20 AlexTheWind - ignorowanie linii wyjazdu z pitów po raz trzeci
   1:05:20 Luk - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   1:18:20 Dafir - ignorowanie linii wyjazdu z pitów

   Wyścig Semi:
   2:35 Mateush92 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   23:35 Kurtz - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   38:15 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   41:55 Mateush92 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   42:00 Simcoe - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   42:05 CQ.Esk - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   42:25 Mateusz Szymonik - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   47:00 ZiomalNB - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   50:05 Kurtz - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   59:05 Nino - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   1:10:35 Baster - ignorowanie linii wyjazdu z pitów (7 razy w czterech wyścigach)
   1:21:00 Floszunio - ignorowanie linii wyjazdu z pitów

   Wyścig Pro:
   13:00 Robertus - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   31:55 Rutys666 - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   42:25 CQ.Wobo - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
   43:45 DFGT - ignorowanie linii wyjazdu z pitów (wyprzedzanie GTE/LMP)

   GFY

   źródło: giant.gfycat.com

  •  

   @Plupi: Skoro faktycznie jest z tym tylko zamieszanie to nie będę się posługiwał tym numerem.

  •  

   @ACLeague:
   SemiPRO GTE

   Quali:
   16:57 - ZooBBQ, damian_cd, b3liar, verbalis, kozi0u
   wyprzedzanie na outlapie i jeszcze zadyma przy okazji, a jeszcze przed samym quali było mówione, żeby sobie zostawiać miejsce i nie wyprzedzać na wyjazdowym
   https://youtu.be/baV3NdMxujY
   Nie dość tego, to jeszcze verbalis psuje swoje okrążenia i nie ustępuje miejsca, zamiast tego psuje też moje wjeżdżając mi w tył w 18:50. Słyszałeś chłopie o zasadach czystej rywalizacji, czytałeś coś takiego jak CRC? Polecam!
   https://youtu.be/Sad3GropqxU

   Race:
   53:59 - Kozi0u - włączanie się na tor. na szczeście bez kontaktu, ale spora strata i mogło się skończyć gorzej gdybym nie hamował do zera
   https://youtu.be/HdYzkNkpeiE

   1:18:08 - Primitive - brak respektowania niebieskiej flagi. Nie ustąpił na optymalnej, myślałem, że choć odpuści w zakręcie, jak widać ścigał się dalej, co doprowadziło mnie do straty pozycji. Sorry Surf za kontakt w szykanie
   https://youtu.be/-IIiFl9-CiI

   1:20:13 - Simcoe w akcji - a GTE miało jeszcze całego lapa do zrobienia, pozycje 1-5 przynajmniej, bo byliśmy za linią mety jak lider skończył
   https://youtu.be/F7q0mtz-L9k

   @Floszunio - przeprosił po wyścigu za heblowanie przed maską, poza tym sam się tym bardziej ukarał, więc nie zgłaszam, pozdro!

  •  

   Wyścig Am - ignorowanie kar
   2017-12-07 22:10:03,801: CHAT [rentonB]: PLP>ignored penalty|rentonB

   Wyścig Semipro - ignorowanie kar
   2017-12-07 21:34:26,840: CHAT [Kurtz]: PLP>ignored penalty|Kurtz
   2017-12-07 21:58:36,582: CHAT [Verbalis]: PLP>ignored penalty|Verbalis

   Wyścig Pro - niepoprawne PLP
   2017-12-07 20:14:18,766: CHAT [Drouser2k]: PLP: running version 1.22,3-50-3-True-1.3-0.9-1-0-85-0-0,1,2,3|Drouser2k

  •  

   - na Monzie w Am w GTE najbardziej rozbijał się Petrus (49 kontaktów, w tym 44 z innymi samochodami)

   @ACLeague: Nie bede sie rozpisywal, jak ktos nie wie co oznacza brak ABS'u niech nie jezdzi w ogole.

  •  

   @ACLeague:
   PRO:

   Golomp - Car10 - 11:38 - uderza we mnie, wywalając mnie z toru.

   Miszelek - Car24 - 14:44 - Divebomb na trzeciego - nie wyhamowuje i wyspinowuje mnie. Z mojej strony miejsca zostawione było wystarczająco. Nie mogłem go de facto nie zostawić, bo po boku miałem Shalkiego.

   @Worms94pl - chciałbym tylko zauważyć, że nie wjeżdża się komuś przed maskę i od razu daje po heblach, jak to wykonałeś w 14:04.

  •  

   @ACLeague: A sprawdzaliście już/sprawdzana będzie pierwsza szykana, czy ktoś nie ciął jej i ewentualnie oddał pozycje?

   @nino_onin bardzo przepraszam za to (mówiłem w wyścigu, ale nie wiem czy usłyszałeś), chciałem odpuścić tą szykanę i schować się za Ciebie, niestety nie udało mi się odpowiednio zahamować. Zacząłem odbijać w lewo niestety kontakt też już był :/

  •  

   @Elmoro_: valencialista przejechał 1 szykane i sporo osób ominął (na starcie).

  •  

   @slowikftw Sorry za tę akcję. Divebomb totalnie nie zamierzony co widać po grubo wczesnym rozpoczęciu hamowania. Nie spodziewałem się tylko, że aż tak zwolnicie w tym zakręcie i w ostatniej chwili dałem max po heblach co spowodowało blok kół.

  •  

   @kozi0u: dodam, że to zakończyło mój wyścig w zupełności, co widać później, że ledwo doejchałem do stopów. Z 5 pozycji w GTE i widoków na podium (świeże softy) zrobiło się przedostatnie miejsce w stawce. Trzeba oddać @Baster owi, że się odezwał na privie i przeprosił. Jednak sposób w jaki dubluje GTE jest strasznie niebezpieczny, wiele narzekań słyszałem po wyścigu, sam niestety oberwałem w najgorszy możliwy sposób. Ja bym wnioskował o DQ z Monzy, za zniszczenie mi i innym wyścigu i jako przestroga dla innych. Sorry.

   @Elmoro_: zostałem lekko wypchnięty i wolałem ten rozgardiasz ominąć. Zresztą słusznie bo to co tam niektórzy odwalalito woła o pomstę do nieba.

   +: mrfloyd
  •  

   @drfugaz: tak, pisałem podczas kwalifikacji, że mi "neta rozłączyło" i przepraszam, tzn skoczył mi ping do 5k, wszystkie samochody zaczęły mi latać, na ekranie miałem wszystko, wywaliło mnie na chwile z ts'a, a jak "wróciłem do żywych" to nagle jakbym sie od czegoś odbił i uderzyłem w bandę (widać na filmiku). Widać na Twoim filmiku, że mnie laguje. Później zmieniłem neta z wifi na kabel i problem zniknął. Następnym razem będę wiedział, że mam neta przez kabel pociągnąć xd

   @valencianista: nie wiem co bardziej zakończyło Twój wyścig, uderzenie Bastera czy moje w Ciebie, ale możesz sprawdzić, że z mojej perspektywy nie było nic widać, a żółta flaga się jeszcze nie pojawiła. Jak wychodziłem zza Verbalisa to odpuściłem, ale było już za późno, więc sorki za "dobicie". Co do uszkodzeń miałem tak samo, musiałem jechać ok. 80 km/h przez połowę toru na skręconej kierownicy żeby w ogóle prosto jechać xD Wyścig do zapomnienia ogólnie, chociaż szkoda, bo zapowiadała się ciekawa końcówka i myślę, że walka o podium byłaby do samego końca.

  •  

   @valencianista oddałeś te miejsca? Bo z tego co patrzyłem to ~10 samochodów wyprzedziłeś. Zniszczenia miałeś, że Cie tak wypchnęli?

  •  

   @kozi0u na pewno byłoby ciekawie. Nie winie cie nawet jeśli Twój strzał mnie dobił ;) ciężko zazwyczaj uniknąć takich sytuacji.

   @Elmoro_ nie wiem czy 10 bo na samym dohamowaniu sporo zyskalem. Lekko ktoś mnie trącil i wybił z zakretu i sobie opuściłem. Zobacz co tam się wyrabilo, ciężko było ich przepuścić tylu skoro większość i tak się rozjebala xd

  •  

   @kozi0u: OK. net na kabelku is good for you :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ktoś powie, że bycie właścicielem firmy to sama przyjemność, zero stresu, same wyjazdy na wczasy itp. Nikt kto nie miał pod sobą pracowników i własnego majątku z którego ci pracownicy korzystają nie będzie wiedział, co to stres i wkurzenie.

  Dziś telefon od pracowników, że mają problem z autem, ok zdarza się polecam dzwonić do drugiej ekipy coby zlecenie przejęli, a ja do nich wyślę kierownika to pomoże im naprawić lub zholować auto na bazę. 20minut później dzwoni kierownik, myślę sobie pewnie naprawili, bo jakaś drobnostka, ale nie, otóż moi arcy inteligentni podwładni myśleli chyba, że kurna jadą jakaś amfibią we wersji karawana. Bo jak inaczej można wytłumaczyć wjebanie się do zalanego tunelu delikatnie przerobionym autem osobowy? Najlepsze, że auto użytkowane jest zaledwie od maja. Ręce mi opadły.

  Dzięki Bogu, że dopiero po klienta jechali, a nie z nim, bo dopiero było ciekawie.

  Nie chcę nawet wiedzieć ile będzie kosztowała napraw, o ile da się naprawić, bo w środku wszystko pływa. Silnik zdechł, nie odpala. Po prostu szkoda gadać. Miał to być taki spokojny i przyjemny dzionek z wieczorną atrakcją w postaci meczyku na żywo , a teraz mam wszystkiego dość.

  Pomijam kwestię, że co za partacz zrobił tunel, gdzie taka woda stoi po delikatnym deszczu.

  #polska #pracbaza #deszcz #motoryzacja #samochody #praca
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  no faktycznie lekko nieodpowiedzialna xD
  pierwsza nasza randka
  #tinder

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  Zaplusuj jeśli kochasz swoją babcię, zignoruj jeśli chcesz żeby umarła.

  odpowiedzi (30)