Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wyrzuty sumienia. Mój różowy pasek nie chce uprawiać seksu bo panicznie boi się ciąży, tabletki nie bo przytyje, prezerwatywy nie bo pękną no i powtarzanie że nie ma metody 100% zabezpieczającej. Nie jestem typem człowieka żeby ją zmuszać, z resztą żadna to przyjemność wtedy gdy nie ma obopólnej chęci. Do tej pory powtarzałem sobie że to ok, trzeba dać jej czas. Ostatnio jednak bardzo mnie to frustruje i ciężko mi o taką powściągliwość jak kiedyś. O ile mam dzień mocno zajęty to jest ok, ale w takie luźne dni jak dziś to oszaleć można. Ale co najgorsze mam do siebie pretensje bo czuje że jak to potrwa jeszcze dłużej mogę mieć do niej pretensje. Cholernie słabe uczucie.
#zwiazki #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mój różowy pasek nie chce uprawiać seksu bo panicznie boi się ciąży, tabletki nie bo przytyje, prezerwatywy nie bo pękną no i powtarzanie że nie ma metody 100% zabezpieczającej.

#!$%@?łbym takich prądem. Jak tak sie wszystkiego boicie to nie wychodzcie z domu w ogole i dajcie innym spokój

jeżeli jest problem to sie szuka rozwiazania a nie wymówki