Wpis z mikrobloga

Koleje ogarniane przez samorządy mają każda INNY #!$%@? TYP ADRESU WWW. com, com.pl, eu, #!$%@? nawet jest jeden com.

Serio, nie ma prawnej możliwości egzekucji takiego adresu (bo w końcu jest się właścicielem marki) albo dogadania się żeby to wszystko było spójne i miało postać kolejexxxxxx.pl ?! TAKI #!$%@?! co spółka, to inne. W Polsce jak w lesie #!$%@?.


#kolej #pociagi #wpolscejakwlesie #gorzkiezale
Pobierz jaroty - Koleje ogarniane przez samorządy mają każda INNY #!$%@? TYP ADRESU WWW. com,...
źródło: comment_kAOAQQbQX97axLwExSAgtKrEPw4M0qsk.jpg
  • 10
@jaroty: Ejże!

ŁKA:
Łódź - Kutno
Łódź - Łowicz
Łódź - Sieradz
Łódź - Koluszki - Skierniewice - Warszawa
cztery...

Kol. Małopolskie:
Wieliczka - Kraków Główny - Lotnisko
Kraków Główny - Miechów (- Sędziszów)
Kraków Główny - Tarnów - Nowy Sącz (- Krynica)
Kraków Główny - Tarnów - Jasło (niech im będzie, chociaż 1 kurs 1 raz w tygodniu to parodia)
mocno naciągając: cztery.
@jaroty: PKM nie jest operatorem tylko zarządcą infry o ile mi się dobrze wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: W statucie mają swoje dwie linie że podlegają udostępnianiu, więc tylko zarządzają tą infrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaroty: to jeszcze jest NIC ostatnio chyba koleje śląskie zmieniły domenę chyba z .com na .com.pl albo .pl na .com i zamiast zrobić przekierowanie ze starej domeny na nową to cię witał ekran "jesteś na starej domenie, nowa domena to xxx.xx (bez odnośnika)" z nieczynnymi wszystkimi menu, jak mnie to #!$%@?ło to ja nie bo wszędzie w pamięci podręcznej stary adres.