Wpis z mikrobloga

@mirekxc chcesz mieć dwa takie same na półce? ( ͡º ͜ʖ͡º) u mnie następna będzie chyba gornicza koparka kołowa - prawie 4 tys. klocków. Jestem bardzo ciekaw jak zajebiście będzie ten mercedes wyglądał na żywo.
@Iwan94 no mam nadzieje ze jednak uda się szybciej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@chomiczkowy_sen * następnym zestawem ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż ułożylbym merca jeszcze raz, a nie wiem czy polapie się w niepaczkowanych setach klocków, tego jest naprawdę dużo Koparka średnio mi się podoba, na razie chyba dołożę do kolekcji motor BMW i zobaczymy co nowy rok przyniesie
@xaro: Do wielu zestawów technics można dołożyć silnik (w niektórych jest już w standardzie) i można też się troszkę bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to raczej jeżdżące. Helikoptera Lego, który by latał, nie widziałem niestety. Za ciężkie chyba.
@chomiczkowy_sen: Biję się z myślami czy sobie kupić tego #!$%@?. Za młodu nałogowo budowałem z lego i teraz kiedy odwiedzam sklepy z zabawkami żeby kupić coś dzieciakom mojego rodzeństwa to z nostalgią zawsze idę popatrzeć na lego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może czas zrealizować marzenia, kobiety nie mam to nikt mi nie powie, że mnie #!$%@?ło :D