Wpis z mikrobloga

@urs6: To nie był nikt z Obywateli RP, tylko gość z tzw Straży Obywatelskiej. Odrębna organizacja. Nie mamy wpływu na niego i nie bardzo nawet nam wypada się do jego słów odnosić.

A traktuj sobie jak chcesz, słuchaj ochoczo pisowskiej propagandy, powtarzaj, i najlepiej jeszcze napluj.

TYLKO BRONIŁdrabiny, tzn drabina była oparta o pałac prezydencki a oni tylko próbowali się tam #!$%@?ć przez okno, a on tylko bronił drabiny bo ona
@Andreth Tu znów próbujesz manipulować? Jeszcze raz - lewactwo próbowało stosować zbiorową odpowiedzialność za Niklot na Marszu Niepodległości to teraz pogódź się z tym, że to samo będzie stosowane wobec was. Jest dokładnie takim samym trzęsipłotem jak ty i trójząb. Wczoraj pogrążyliście się do reszty.

PS - przekaz towarzyszom, żeby trochę fejsa poczyścili - polecam profil Policji na TT.

CC:
@urs6
@50HerbatGreya
Jeszcze raz - lewactwo próbowało stosować zbiorową odpowiedzialność za Niklot na Marszu Niepodległości


@nabavzbjl:

Po pierwsze, to nie za Niklot, tylko za zapraszanie FN i Mazurka.
Po drugie, to ONR nawet PiS już rzyga, i członkowie rządu (np. wiceminister Gawin) oraz wiceprokurator generalny przebąkują o waszej delegalizacji.
Cel uświęca środki?


@urs6: #!$%@?ąc od obecnej sytuacji... nie umiesz sobie wyobrazić celu, który by był tak ważny by stosować dosłownie wszelkie środki? Wolność narodu choćby? Życie bliskich? Własne życie?
@hehenuanek Naszych? Błędnie zakładasz, że jestem z ONR. Mam do nich ogromną sympatię i jak będzie trzeba, będę ich wspierać, jednak z ogromnym żalem stwierdzam, że w tej organizacji jest tylko jedna osoba na akceptowalnym poziomie intelektualnym - oczywiście z tych, które są na linii frontu, bo szeregowych działaczy raczej nie znam.

Aczkolwiek to urocze, że tak pomyślałeś.
Błędnie zakładasz, że jestem z ONR. Mam do nich ogromną sympatię i jak będzie trzeba, będę ich wspierać


@nabavzbjl: Może lepiej nie, bo Morawiecki i Kaczyński to nie jest Tusk, i los ONR i kolegów w wypadku delegalizacji to raczej będzietiurma (tym bardziej, że w zeszłym tygodniu wyszło fajne rozporządzonko - chyba, formy nie pamiętam, pamiętam treść - ministra Ziobry, gdzie umieszczać więźniów w wypadku skończenia się miejsc w normalnych
@hehenuanek

Dziękuję za troskę, ale wierz mi - dam sobie radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś Ci odpuszczę dyskusję metodyczną i nie będę Cię wpędzać w zakłopotanie, bo do teraz mi wesoło na okoliczność, że sądziłeś, że jestem z ONR :)
Nawet dla lewactwa jest nadzieja.


@nabavzbjl: Jestem liberałem typu Unia Wolności, nie żadnym komunizującym lewakiem z ONR.

Tymczasem, lekturka na wieczór, bo chyba nie skojarzyłeś tego, o czym pisałem: czyli pani z rządu PiS o ONR

Widzisz, sam się domyśliłeś.


Niestety - część mojej pracy to rozgryzanie, co nam "ciemny lud" wypisuje, a bywa, że to ludzie o inteligencji narodowca. Wyrobił się człowiek.
Skojarzyłem ale nieszczególnie ekscytuję się i PiSem i ONRem, więc i komentować nie będę.


@nabavzbjl: Kurczę, a taki aktywny jesteś w obronie ONR... ( ͡° ͜ʖ ͡°) hm.

To polecam teraz TVP Info, Święcicki dokonuje samozaorania.


@nabavzbjl: ŚTRASZNE! Kolaborował z PRL niczym Boluś Piasecki?
Nie opluwam, ale przekaz poszedł jaki poszedł.


@urs6: Nie mamy wpływu na 'przekaz'. Ty masz natomiast wpływ na to, w co wierzysz, co rozpowszechniasz, i jakie oskarżenia rzucasz. Jeśli wybierasz poddawanie się pisowskim manipulacjom (nie, wyzywania w ten sposób kobiet nie usprawiedliwiam, ale jakoś nikt nie spytał, co ten aniołeczek razem z kamerzystą przedtem robili, że spowodowali taka reakcję) - twój wybór.

I jeszcze jedno: jesteś zdaje się lewicowcem? Byłeś kiedyś