Wpis z mikrobloga

#wykopoczta
Sprawdzałem wczoraj śledzenie przesyłek... co nie było łatwe, bo nie znam helmutowotulipanowego, więc wcześniej siętrochę pogubiłem i nie wiedziałem jak ( ͡º ͜ʖ͡º), ale wróćmy do meritum, i patrzę, a tam w drodze. Nosz kruci pewnie dostarczą dopiero po niedzieli :f
Wracam z pracbazy, a tam somsiadka leci, że paczkę ma, a jej niepełnosprawny syn drze się, że bomba xD
Miłe rozpoczęcie tak krótkiego weekendu.
Swoją droga nie wiedziałem, że w weekendy dostarczają. SZOK I NIEDOWIERZANIE! :O
Zanim otworzyłem postanowiłem się zdrzemnąć i śniło mi się, że byłem w pracyi dostałem tę paczkę, a kolega z podstawówki z którym w tym śnie robiłem otworzył mi ją co mnie wbulwiło. Wydarłem się na niego, że co ty mje tu cała przyjemność kasztanie zabierasz?! Otworzyłem ją, a tam jakieś nożyczki, Holenderskie CD ACTION xD, jakieś farbki, nożyk do tapet i dmuchawka. No niezły prezent pomyslałem :f
W rzeczywistości nie było tak źle.
Dziękuję wam @gr4p3 za paczkę. Pozdrów różową za pomoc ( )
Słodycze zawsze na propsie, a przy okazji załatwiliście mi prezent dla dwóch osób, bo figurki i kręgle by tylko się kurzyły, a miętowych cuksów nie lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blaskun - #wykopoczta
Sprawdzałem wczoraj śledzenie przesyłek... co nie było łatwe, ...

źródło: comment_lnrkkgRGfnDL9C5sHJ4dyq2WTqmDd6zt.jpg

Pobierz
  • 2