Wpis z mikrobloga

Pamiętacie Kancelarię Kufieta, która wysyłała pisma straszaki, w wiadomości prywatnej do ludzi na Wykopie, którzy pisali negatywne komentarze o Futurecoinie? KLIK dla przypomnienia

Kancelaria wydała oficjalne oświadczenie. Dla mnie, marketingowa zagrywka, nic poza tym. Pomimo ich oświadczenia, sprawy nie zostawię. W moich oczach, kancelaria się kompletnie ośmieszyła, wysyłając takie wiadomości, które kompletnie nie miały odzwierciedlenia do rzeczywistości. Przypuszczam, że adwokat zajmujący się obroną marki FutureNet po prostu nawet nie analizował tekstu danych Wykopowiczów i automatycznie słał pismo do każdego jak leci...

Oczekuję, od Kancelarii Kufieta, aby każda osoba która bezpodstawnie została zmuszona do usuwania wpisów, (czyli kiedy okazuje się, że dana osoba, wyrażała krytyczne, prawdziwe zdanie, poparte prawdziwymi informacjami) otrzymała przeprosiny od tego samego adwokata, który wysłał te pisma. Takich użytkowników jest sporo, a wiele osób zwyczajnie niesprawiedliwie została zmuszona do usunięcia negatywnych komentarzy. Usunięcie komentarzy, spowodowało spadek negatywnych komentarzy w internecie na temat FutureNet, a więc teraz "pozornie" marka ma więcej pozytywnych opinii. Jest to działanie, w pełni pogłębiające nieuczciwą konkurencję (bo sztucznie, negatywne ale prawdziwe opinie są usuwane).

A sprawy też nie zostawiam, ponieważ natknąłem się na jeszcze inne dodatkowe rzeczy.. :P

#bitcoin #btc #kryptowaluty #kancelariakufieta #futureafera #futurekleks #futurenet
MelomanBTC - Pamiętacie Kancelarię Kufieta, która wysyłała pisma straszaki, w wiadomo...

źródło: comment_oWoDzUwfqgDnNI9E0s092HeRrjexIL9c.jpg

Pobierz
  • 19
@MelomanBTC: Drogi mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) dawno nie odwiedzałem tego taga, a więc miałem dziś sporo radości widząc że @kancelariakufieta znów wpakowała się w jakieś bagno. Otóż nie jestem związany z tą branżą, ale mam sporo znajomych z #prawo #wroclaw gdzie w ich środowisku #kancelariakufieta jest niestety obiektem kpin. Wystarczy zacząć od tego że ów kancelaria to Sp. z o.o., jako że Szp. Rafał Kufieta nie
heheszki3 - @MelomanBTC: Drogi mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) dawno nie odwiedzałem tego taga, ...

źródło: comment_z2UkEcsCq94drtyBBmZ2Nd9f125e1sYZ.jpg

Pobierz
@heheszki3: Drogi mireczku :)

Tak, zauważyłem że ta kancelaria po prostu współpracuje z "ciekawymi" podmiotami, jest to bardzo intrygująca i ważna sprawa.

Dodatkowo, jakoś od roku, jak rozmawiałem z ludźmi z branży to się zastanawiałem dlaczego śmieszkują czasem dopowiadając "dobrze, że to nie kancelaria (bez podania nazwy zawsze) z Wrocławia". Do końca nigdy nie rozumiałem tego żartu o co chodzi z "Kancelarią z Wrocławia", ale chyba teraz już zrozumiałem, że to