Wpis z mikrobloga

14798,10 - 16,10 = 14782,00

Powrotu do biegania ciąg dalszy - tym razem już nieco odważniejszy dystans. Nic mnie specjalnie nie goniło, więc spokojnie wstałem o 6 by już 15 minut później wyruszyć w trasę.
Miła pogoda: rześkie -1, mocny wiatr rozwiał smog w cholerę i można było spokojnie polecieć bez maski - lubię swobodnie oddychać :) W ogóle ujemne temperatury są super - suche powietrze rekompensuje zimno. Fajnie gdyby się miało tak utrzymać - ale widzę już w prognozach jakieś szalone +10 (sic!) we wtorek :-/
Trzy tygodnie roztrenowania, folgowania sobie przy stole zrobiły swoje. Teraz czas na mozolne odbudowywanie formy... Uda bolą, łydki bolą - trzeba poszukać wałka :)

Miłego dnia!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow #biegajwmasce
enron - 14798,10 - 16,10 = 14782,00

Powrotu do biegania ciąg dalszy - tym razem już ...

źródło: comment_NyFYFT6Co5icTqKW77EebgwJzNzj35n1.jpg

Pobierz
  • 11
@enron: bardzo ładnie pan skorpion

ładny powrót

gdzie zdjęcie?


@pestis: bez maski się wstydzę, a wschód Słońca ukryty za chmurami - nie było czego focić ;)
@Nastruj: ( )

A parę psów - na smyczach i bez, małych i dużych - mijałem. Żadnych lęków, choć faktycznie zwracałem na nie większą uwagę. Zostałem jedynie agresywnie oszczekany przez ciułałę xD BEZ KAGAŃCA CHODZIŁA!!!!!
@enron: najgorsze są właśnie takie ciułały i inne małe pusie na smyczach u starych dziadków i babć. Nigdy nie wiesz, czy mu coś nie #!$%@? i nie będzie cię próbował w kostkę użreć.
@enron: jak Wy utrzymujecie takie tętno? u mnie średnia >180 to norma


@kangurekkangurzatko: starość nie radość – mam już cztery dychy na karku, stąd i niższy puls. Inna sprawa, że tak teraz jest dość wysoki – przy tym tempie powinienem mieć najwyżej 145bpm. Skutek trzytygodniowej przerwy i nadmiaru kilogramów ( ͡° ʖ̯ ͡°)