Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy moich zmagań z odblokowaniem bootloadera w #xiaomi #mi6 Mam już zgodę od Chińczyków i link do mi unlock. Jestem już developerem ;-) ale w opcjach programistycznych nie mogę powiązać konta xiaomi. Wyskakuje mi jakieś dymek którego nie rozumiem. Dodam że ogólnie w urządzeniu jestem zalogowany na konto xiaomi. Pomocy help #android #bootloader #miui #miuipolska
mrpandominik - Ciąg dalszy moich zmagań z odblokowaniem bootloadera w #xiaomi #mi6 Ma...

źródło: comment_LDfyjaOhMxNqQqvvS0IazrVvKvoGgPCU.jpg

Pobierz
  • 8
@mrpandominik: Nie da się, tylko Stable i DEV można wgrywać przy zablokowanym bootloaderze w XiaoMiTool. Do MiuiPL musisz odblokować. Swoją drogą, na pewno chcesz MiuiPL? Miałem, ale nie widziałem różnicy. Do tego co tydzień aktualizacje, troche denerwujące. Wróciłem do Global i zablokowałem bootloader żeby mieć płatności NFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eremsc mam problem z zestawem głośnomówiącym w aucie. Podczas rozmowy co chwilę zrywa połączenie Bluetooth i nawiązuje ponownie. Miałem nadzieję że miuipolska coś na to pomoże. Dodam że na redmi note 4 czy LG G3 wszystko dziala
@mrpandominik: Zdarzało mi się zerwanie połączenia w aucie, ale sporadycznie. W takim razie próbuj MiuiPL :)
Ściągnij sobie XiaoMiTool i wgraj DEV ROM. Wszystko robi się automatycznie. Później, w opcjach programistycznych po powiązaniu konta xiaomi i tak musisz czekać 3 dni aż ci pozwolą odblokować bootloader.