Wpis z mikrobloga

@Kokos: Brałem ostatnio bilety na Iron Maiden, koszt podobny, nie dość że będę #!$%@?ł przez pół Polski to jeszcze muszę ogarnąć nocleg itp. więc koszta też rosną, ale wiem że warto. To co się dzieje z kosztem biletów to ruchanie Polaka przez Tauron Arena w dupe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kokos: 3 Kumpli było w GC to jeden powiedział że nigdy więcej, jak się decydujesz na gc to albo kotłujesz albo godzisz się na to że wszyscy napierają na barierki, albo frajerzysz gdzies pod bocznymi trybunami gdzie mógł być faktycznie luz xD Na płycie byłem to w sumie poza kilkoma osobami które mnie irytowały to było względnie spoko
@Tang0 na ja na soad byłem właśnie w gc, ale nie wbijalem pod samą scenę. Można było bawić się z tyłu tłumu i wszystko widzieć. Czasem wskoczyć w kocioł poszaleć. Ale za plecami była pusta przestrzeń.
@Kokos trzeba w sumie też spojrzeć z innej strony na wielkość GC, trzeba tam zapewnić nadmiar miejsca w razie jakiejś niebezpiecznej sytuacji, tego się nie przeskoczy w naszej postepowej Europie