Wpis z mikrobloga

Serdecznie wszystkim polecam znalezisko o typie co "zwyzywał dziennikarkę TVP", linkasa nie wstawię bo mobilka, ale raczej znajdziecie - główna, tysiąc wykopów.

A dlaczego je polecam, zapytacie? Cóż, ano dlatego że takiej ilości pro-pisowskich trolli na metr kwadratowy to żeśmy na wykopu nie widzieli od czasu wyborów. Najbardziej rozczulił mnie typ co to "nic nie sugeruje", ale każdy stojący w kontrze do rządu to ubek, zomowiec, esbek - i Bóg wie co jeszcze.

Patrzcie i uczcie się, kumple i kumpele - tak się propagandę w necie robi. Szkoda że po raz kolejny wykop dał się na nią złapać, ale hej - wiadomix przecież, że czego jak czego, ale lemmingów to u nas mnogo.

#neuropa #polityka #4konserwy
  • 10
@mnik1: Możesz coś rozpisać poza ogólnikami, tj. które punktu z życiorysu pana ochroniarza były 'pro-pisowskim trollowaniem' ? Te foty z michnikiem, komorowskim etc., prowadzenie ochrony bez licencji, jego charakter i relacje z przełożonymi od grup rekonstruktorskich po Farmazon, to wszystko to rozumiem prawackie prowokacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mnik1: Zrzedła mi mina od czytania tego odrealnionego, para-ironicznego, wymuszonego i populistycznego wpisu twojego autorstwa XD i oczywiście takiego, co przez ani jedną literę nie odpowiedziało na zadane przeze mnie pytanie... ehhh lamusy.... ps. jaki pionek, jaki taniec?