Wpis z mikrobloga

Paczkę od kolegi @Prekambr dostałem już kilka dni temu ale dopiero w weekend miałem czas aby ją otworzyć ;-)

Gdy ją niosłem z paczkomatu miałem wrażenie że to jedna wielka grzechotka...myślałem że to być może żart i luzem wrzucona pietruszka ale na szczęście okazało się że to po prostu najgorzej spakowana paczka jaką dostałem w życiu... wszystko zostało wrzucone luzem do całkiem sporego kartonu (ʘʘ)

Na szczęście zawartość jest super chociaż trochę się poniszczyła ze względu na sposób pakowania )()(. W paczce znalazłem furę michałków oraz papierki po michałkach(chyba ktoś podjadał podczas pakowania! ( ͡° ͜ʖ ͡°)), popękane pryncypałki też są pyszne, busolę która na pewno mi się przyda podczas podróży oraz książkę do nauki japońskiego dzięki której jestem już w stanie spytać w sklepie o cenę pół kilograma sera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki @Prekambr za wspaniały list oraz paczkę życzę Tobie oraz wszystkim uczestnikom wykopoczty spokojnych, białych, rodzinnych świąt! ʕʔ

#wykopaczka #wykopoczta
Pobierz sigma - Paczkę od kolegi @Prekambr dostałem już kilka dni temu ale dopiero w weekend ...
źródło: comment_MTeQay0mIBxKLZ3VzupH0ZOb9ir63iu3.jpg
  • 6