•  

1. miej problem z samochodem
    2. szukaj po google, forach - brak rozwiązania problemu
    3. napisz elegancki wątek na forum, w którym starasz się elegancko opisać co się dzieje i pytasz tylko o to od jakich producentów warto kupić
    4. zaczynają spływać pierwsze odpowiedzi
    5. wchodzi moderator z ambicjami na elektorda kropka pl
    6. użyj opcji szukaj ty kurwo
    7. brak profitu smutzaba.png :/

#motoryzacja troche #elektroda #smutnazaba #zalesie

•  

@rurek49: wszystkie te starsze fora zaczynają mieć syndrom elektrody, zauważyłem to na canon-board i wielu innych, mam znajomka w realu który się chwali jak to on nie niszczy(codziennie) ilus tam typów pytających się o(w jego opinii) głupoty, to takie jego hobby.

•  

@rurek49: fora dedykowane to rak. Zloty też, kółko wzajemnej adoracji.

•  

@RoccoBaggins: jaki to ma sens w ogóle robienie takiego nadęcia na forum? nawet jak był wątek o tym o co pytałem, to pewnie trzy lata temu ostatnia odpowiedź była. Dlaczego nie można zapytać o coś jeszcze raz. Nie rozumiem w ogóle

+: Krzemol
    •  

@boho: no ja miałem nadzieje że się czegoś mogę tam dowiedzieć :/ niby też wątków o usterkach np. egr mase, ale tak naprawdę wartościowych informacji jest nie wiele. Ludzie sprzeczają się z sobą o podstawy które można prosto zweryfikować, a nie potrafią odpowiedzieć na pytania :/

•  

@rurek49: nieprawidłowo nazwany temat, nie użyłeś szukajki, z fusów mamy ci wywróżyć? Dostajesz ostrzeżenie- ban na 2 tygodnie- masz czas na przemyślenie, nastepnym razem perm ban. Zamykam. Nie pozdrawiam.

+: rurek49
    •  

@rurek49: tak, jak się nie przyczepią że zakładasz nowy temat, to się przyczepią że odkopujesz stary. ¯\_(ツ)_/¯
      Plus zapytałeś o części i ich ceny/dostępność, to się przecież ciągle zmienia i nie można się sugerować wątkami z przed x lat. Ręce opadają, ja jak tylko mogę to googluję/pytam na angielskich forach, zupełnie inne podejście i kultura dyskusji, nie ma napinania, przytyków, złośliwości, wywyższania się, włażenia w dupę modom i popularnym użytkownikom, nie ma gównoburz o każde słowo i nie ma fantazjowania(raz się tak licytowali komu Polo 3 przejechało więcej na jednym baku, że jeden się tak zagalopował, że wyszło że jego benzyniak pali 3,9 litra, co jest absolutną bzdurą, bo te silniki palą 6-6,5 w idealnych warunkach. i weź z takimi dyskutuj, nie dość że na Ciebie naskakują przy każdej okazji, to jeszcze kłamią i wprowadzają w błąd opowiastkami.

•  

@rurek49:
      Ban na Google? Użyj opcji szukaj. Temat zamykam.
      ------------------------------------------------------------------------------
      Piszę poprawnie po polsku.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: orig15.deviantart.net

+: naivor
    •  

@rurek49 zauważyłem że jeszcze jako tako jest na pejsbuku, też trochę marudzą ale dość szybko znajdziesz fachową odpowiedź

•  

@mortasmortas: na dobrą sprawę to wykop mógłby być takim miejscem, gdyby tylko poprawnie działały tagi i były one dużo lepiej graficznie rozwiązane. Wtedy na pewno też by przyszło tutaj więcej osób

+: Wolvi

Gorące dyskusje ostatnie 12h