Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dziewczyna, z którą zacząłem się spotykać powiedziała mi, że jak była młodsza zos


Jak się zachować? Chciałbym żeby czuła, że ma moje wsparcie. Ktoś był w podobnej sytuacji?

( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:
@umcyk: oczywiście, że wspierać ale domyślam się, że to bardzo niełatwa sprawa. Może czuć strach przed seksem, a to bardzo by utrudniało ewentualne wspólne życie.

Najważniejsze, to porządnie obgadać sprawę, może nawet skorzystać z pomocy psychologa. Może są jakieś książki na ten temat. Powodzenia życzę!
SzklanaBarmanka: @AnonimoweMirkoWyznania: uciekaj od niej. @Daleki_Jones ma rację. Normalna osoba nie powiedziałaby Ci na początku znajomości że została zgwałcona, bo to ogromna trauma i starałaby się ją ukrywać jak tylko może. Ta twoja laska to jakaś trzeciofalowa feministka, która za gwałt uznaje byle co, żeby tylko zrobić swojemu ex na złość. Jak wejdziesz z nią w związek i się po czasie rozstaniesz, to i ciebie zacznie uważać za gwalciciela.

Zaakceptował: