Wpis z mikrobloga

@nietuzinkowy_anon: niestety u nas kler rządzi co jest dobre a co złe dla ciebie nie możesz jak człowiek zakończyć męki bo wtedy popełniasz grzech ,,śmiertelny,, sorry ale wole zaraz i bez bólu niż męczyć się ze 20 latw bólu i cierpieniach.no a z tym żeby mafia w to nie właziła to hmm..może kontrole i tak by na tym nie zarobili bo ciało idzie dla rodzinny...
@Silwerbalk: ale mogloby to dzialac jako pralnia morderstw. Koncept jest na tyle duży skomplikowany i ostateczny że chyba nie ma sensu rozgrzebywac to na mirko. Bo ani z nas specjaliści, ani nic to nie zmieni.
Jak już mówiłem, wydaje mi sie że społeczeństwo kiedyś zaakceptuje takie rozwiazanie. Choć z drugiej strony istnialy społeczeństwa bardziej zaawansowane i z dłuższą historią niż nasze i nie kojarzę żeby coś takiego weszło w życie
@Silwerbalk: nie no to się nigdy nie stanie, silni ludzie potrzebują frajerów w społeczeństwie. Bo kto pójdzie za marne grosze do roboty? Na kim będzie można zbijać kapitał w postaci organizacji pomocy? Jeżeli większość desperatów się legalnie pozabija to automatycznie wzrosną wymagania co do tych którzy sobie obecnie radzą a na to pozwolić nie można.
@Silwerbalk: Też mi się tak wydaje, że człowiek powinien mieć takie prawo, a nie państwo się #!$%@? i na siłę odratowuje. Sporo osób jest w sytuacji bez wyjścia czy po jakichś traumach, albo z ciężkimi chorobami, albo nie ma za co żyć, albo rówieśnicy nie dają żyć i i tak potem będzie taki ktoś przez to #!$%@?, więc po co ma się męczyć. Moim zdaniem po ukończeniu 13-15 roku życia człowiek
@Silwerbalk: Nawet gdy ktoś myśli o samobójstwie od miesięcy, to sam akt ma najczęściej charakter spontaniczny, gdy jakaś nawet najmniejsza błahostka była w stanie przelać czarę goryczy. Czasem ktoś wytrzyma godzinę, by dzieci zdążyły pójść do szkoły, ale nikt nie będzie jechał do sąsiedniego miasta po to by wypełnić stos papierów patrząc innemu człowiekowi w oczy.
sprawa jest o tyle skomplikowana że w razie jakichkolwiek machlojek, mafii i przekretow mamy dosyc powazne skutki.

@nietuzinkowy_anon a więc nie pozostaje nam nic innego jak zdelegalizować biznes. Wiesz jakimi pralniami pieniędzy są prywatne przedsiębiorstwa, często zakładane na słupy? Tylko gospodarka centralnie planowana może nas uratować.