Wpis z mikrobloga

Miałem 20 lat to #!$%@?łem, jaki to człowiek był głupi, ze zmarnował ten okres, gdy się miało 10 lat, było tyle możliwości, tyle rzeczy, które można 10 latkowi a jednak 20 latkowi już nie wypada
Praktycznie okres bezkarności, swobody, braku obowiązków, wiecznej zabawy
Potem miałem 30 lat i wspominałem to jaki byłem głupi jak miałem 20 lat, ze tyle było możliwości i marnowałem szanse i okazje, ze straciłem ten czas, teraz mam 40 lat i patrzę na okres gdy miałem 30 lat i myślę, #!$%@?, jak można to było tak słabo rozpracować, przecież można było inaczej, lepiej, mniej się bać, bardziej pójść na całość, chwytać okazję za rogi, no ale teraz mam 40 lat więc było minęło, teraz już za późno, jestem za stary
Teraz czekam na 50 lat, by spojrzeć na ten okres który mam teraz i żeby zrobić FacePalm, na myśl, ze #!$%@?łem sprawę, bo przecież nie byłem taki stary, mogłem coś zmienić, bardziej to przeżyć....
Pewnie na koniec życia, przypuśćmy w wieku 79 lat, spojrzę na to wszystko, na każdy okres 10, 20, 30, 40, 50, 60....
I powiem, #!$%@? z tym, była taka szansa każdego roku a ja....a ja #!$%@?, tylko wieczne obawy, zakazy, nakazy, obowiązki i #!$%@? z tego życia, czas zdychać.
------------
#heheszki #takaprawda #zalesie #logikaniebieskichpaskow #feels
  • 1