Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #wroclaw #oszukujo

  Cześć!
  Przydarzyła mi się przykra sytuacja i chciałem was trochę ostrzec we #wroclaw .
  Znalazłem z dziewczyną fajną ofertę kawalerki na olx.pl. Skontaktowaliśmy się z "właścicielem". Gość powiedział, że to mieszkanie z ogłoszenia już jest zajęte, ale ma jeszcze inne na ulicy Gwieździstej 6. Pojechaliśmy tam od razu, gość pokazał nam mieszkanie powiedział co i jak. Oferta była tak dobra, że się zdecydowaliśmy koszt to 1000 zł kaucja oraz 1300 czynszu w tym wliczone rachunki. Podpisaliśmy umowę. Posługiwał się swoim dowodem, morda się ze zdjęciem zgadzała. Zapłaciliśmy za wszystko dostaliśmy klucze i git, miał się kontaktować następnego dnia bo chciał zabrać jakieś rzeczy z mieszkania do siebie i to tyle. Ja byłem w pracy więc moja dziewczyna miała czekać na jego odpowiedź, okazało się, że ma wyłączony telefon, pojechaliśmy tam jak najszybciej się dało, około godz 19. Zamki w drzwiach zostały zmienione. Popytaliśmy sąsiadów i jeden facet potwierdził, że ktoś ok godziny 15:00 wymieniał zamki bo były dziury w drzwiach. Sprawę zgłosiliśmy na policję, być może nie jesteśmy jedyni.. uważajcie. pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Co się wczoraj odjaniepawliło to ja nie. Niech to będzie przestroga dla was.
  Pisałem z 18lvl na Tinderze, rozmowa się kleiła. Zaproponowałem w końcu spotkanie do którego doszło. Pochodziliśmy po parku, zjedliśmy nawet kebsa. Raczej takie gadanie o pierdołach. Tegoroczna maturzystka. Zaczął padać śnieg i wyskoczyla z tekstem, że ma ochotę na jakiś film w scenerii zimowej. Śmieszkowałem, że może opowieści z Narni. Ona na to, ze Lśnienie jakieś by wolała. I czy bym wpadł do niej na film. Długo nie musiała czekać na odpowiedż.
  Jak sie okazało mieszkała z rodzicami. Wszedliśmy, przywitałem się ładnie. Jej matula zadała pytanie czy zrobic nam herbaty do nauki :O Że co gurwa? Jakiej nauki?
  Wyobraźcie sobie, że powiedziala matce, ze korepetytora wziela z matematyki z Gumtree studenta za 20zl/h xD
  Pomyślałem sobie, ze pewnie chce trochę hajsu od rodzicow wyprowadzić. Mniejsza z tym.
  Włączyla film i powiedziala, że do łózka w spodniach się nie wchodzi. I święta racja. Po kilkunastu minutach pod koldrą zaczęła mnie gilgotać po wacku xD No to zabralem się do pieszczot.

  I teraz najlepsze. Po ok. 20min weszła jej siostra i zaczęła drzeć mordę, że uduszę Martę i wybiegła do starszych.
  Jeszcze nigdy w zyciu tak szybko sie nie ubrałem. Przyszla matka i pyta się co tu sie dzieje. A Marta grzechu warta, zaczęła się tlumaczyć, że jej kręgosłup nastawialem, bo żle spała xDDD

  Matka sie pyta czy jestem w końcu studentem matematyki czy fizjoterapii. Powiedzialem, ze fizjoterapii, ale byłem dobry z matematyki w Liceum xD
  Tętno chyba 200, myślałem, że wypluje serce z nerwów. Ale się udało, chyba uwierzyła. Pozniej szybko się porzegnalem i ucieklem z tego pierdolnika.
  Nigdy wiecej wchodzenia na chate do laski jesli nie jest sama.

  #tinder #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Realia polskich seriali: każdy posiada mieszkanie 100 m2 w Warszawie, z ogrodem, nowym samochodem, bez kredytu. Studenta w wieku 20 lat bez problemu stać na apartament we Wrocławiu, oczywiście na własność. Każdy chodzi po domu w butach, a syn dostaje na randkę od rodziców 100 złotych i paczkę prezerwatyw. Przy tym wszystkim, protagoniści mając hajs, praktycznie nie pracują zajmując się rozterkami miłosnymi.
  #zalesie #gownowpis #polskiedomy #oswiadczenie i trochę #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (85)