Wpis z mikrobloga

Dziś rano przyszła moja #wykopaczka z #wykopoczta i jestem wstrząśnięty i zaszokowany tak genialnymi prezentami
od @nowik i jego #rozowypasek bo jak się przyznał w liście to razem wszystko dobrali.
Bardzo fajny list z motywem podróży w czasie co jest bardzo ciekawe bo podobnie ja ze swoją paczką zrobiłem.
To jest moja 1 edycja Wykopoczty w której biorę udziała a dobór prezentów jest genialny .
Totalna niespodzianka i banan na twarz na najbliższe pół roku.
Kiedy dostajesz prezent od żony/dzieci/psa/kota czy kochanki to zawsze w duchu wiesz czego się spodziewać a tu przychodzi
paczka od @nowik totalnie z kosmosu a chłop jakby w totka szóstkę trafił.
Ja powiem szczerze nie ułatwiłem mu życia.

Nie uwierzycie ale dostałem 2 samochody o których zawsze marzyłem :
-Lamborghini (może być kłopot z wsiadaniem i wysiadaniem bo już Lancia Beta obdzierała mnie z godności ale schudnę
dla Lambo warto) - czy jakiś Mirek spod #motoryzacja wie czy można ta furkę przerobić na GAZ ?
-Jeep -TECHNIC -godny następca mojego strupa Range Rovera i Mavericka w końcu jakiś sensowne auto w teren ( jak tylko je poskładam )
A reszta rzeczy:
Piękny skórzany portfel Johnny Cash, nawet o takim nie marzył , drobiazgi do samochodu i telefonu oraz to co tygryski lubią
najbardziej czy słodycze.O balonach Wam nie napisze niech to będzie tajemnica związana z listem.
PS.Kot znaczy się Zofia (bo to kotka) zasadniczo jest mój ale jak widać pudełko mu pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazkota

Tylko jedna rzecz mnie smuci bo czytam jakieś takie dziwne rzeczy i jakieś zjeby sieją ferment i za rok może nie być
#wykopoczta .Dodatkowo wydaje mi się że moja paczka jest tak słaba i nie ma efektu wow i nikt nie chce się nią pochwalić a nawet wyśmiać i wyszydzić.Oczywiście nie wysłałem cebuli/ buraka czy innego warzywa ale nie chciałem też kogoś onieśmielać drogimi prezentami a zostałem pokonany własną bronią.
Tak więc solennie przysięgam niczym I Towarzysz KC KPZR że w przyszłym roku moja paczka będzie #!$%@? perfekcyjnie
i budżet też się znajdzie.
PS.Zapomniałem się podpisać pod swoim listem ale sam list jest rebusem do odgadnięcia nadawcy.
A za otrzymana paczkę jeszcze raz dziękuję i Good Night and Good Luck.
Sepp1991 - Dziś rano przyszła moja #wykopaczka z #wykopoczta i jestem wstrząśnięty i ...

źródło: comment_ZCz9H5szCSIzxdU7OpSEXj13TJ8fOmKE.jpg

Pobierz
  • 2