Wpis z mikrobloga


Jedyna rzecz która mnie najbardziej #!$%@? w tej calej sytuacji to ci pseudo #!$%@? nadludzie
"HAHAHAHAH #!$%@? POLACZKI PATRZCIE NIE WZIELI KUBICY CZEKAM NA WASZE PEKAJACE DUPY #!$%@?"

Albo
"CO TAM JANUSZE NIE DLA PSA F1 #!$%@? AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH NIE MA KUBICY ALE WAM DUPA PEKA"

Takie wpisy to jest gorzej niz dziecinada.
Oczywiscie ze ludzie czy to na tagu czy gdzie indziej beda zdenerwowani bo Kubica byl jest i przez dlugi czas bedzie jedynym polakiem w F1. Wielu fanów F1 przezywalo najlepsze chwile wlasnie za czasow gdy Kubica byl kierowca. Ja sam pamietam te emocje ehhh wtedy to bylo. Dla wielu powrot kubicy bylby poczatkiem nowej ery lub powrotem do starych dobrych czasow.

Wysmiewanie tego ze ulubiony sportowiec jednak moze nie wrocic do sportu to najgorszy typ #!$%@? mozgowego.

W tym momencie kazdy ma prawo do bolu dupy bo to smutne tez jest dla wielu.

Taka wlasnie uwaga ode mnie

#kubica #f1
  • 19
@the_white_crystal: hmm napisałem kiedyś, że go raczej nie wezmą, a już na pewno nie będzie kręcił się w okolicach podium. Taka tuza f1 jak ty mnie wyśmiała... i kto miał racje na koniec?
Serio, weż się na bierki przerzuć, skoro ktoś tak śladowo interesujący się f1 jak ja, ma lepsze rozeznanie w "sporcie twojego życia" xD
@merengue: Pokaż mi jeden, jedyny wpis w którym napisałem, że Kubica będzie walczył o pudła. Wszystkim tutaj zawsze powtarzam, że regularna 10 w każdym wyścigu będzie sukcesem.

Jasne, że będę, jakbyś był na tagu wcześniej niż moment w którym było info o hajsie od Lotosu, gdzie pokazałeś swoją ignorancję to byś wiedział, że się nigdzie nie wybieram xD
@merengue:

noo w końcu masz konto caaaaalutki rok xD


No Ty masz calutkie dwa lata, i co? Będziesz się może zaraz licytować na roczniki? I poza tym jak już schodzić do takich argumentów to @the_white_crystal tostował na tagu już srogo przed rozpoczęciem obecnego sezonu. A Ty #!$%@?łeś #!$%@? z logiki jak wyszło info z kasą od lotosu XD Taka twoja analiza była XDDDDDDDD