Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Wersja 0.4.X #otwartywykopmobilny
Nareszcie udało nam się ogarnąć update, mam nadzieję że nowe funkcje wam się spodobają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Obrazki zostały całkowicie przepisane, od teraz prawidłowo się przycinają, oraz pokazują typ obrazka (gfycat, YT, itp). Dzięki wielkie za pomoc @Kroguc
- Dodałem zakładkę "Mój Wykop" wraz z częściową obsługą linków
- Dodałem "Stronę Główna"
- W niedzielę dodałem wyszukiwarkę - niestety nie jest jeszcze dokończona, więc jest w niej kilka błędów. @Twinkle
- Poprawiłem błąd z powiadomieniami
- Poprawiłem błąd z #!$%@?ącym Tag activity
- @Kroguc poprawił kilka elementów UI
Jak zawsze wysyłam kilka screenów w komentarzach

W 0.3 zepsułem updater, musicie ręcznie pobrać nowy APK z https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny/releases
Wersje wysłałem też na GP
Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: Śledziłem wieczorem GitHuba i zastanawiałem się ile jeszcze wersji się pojawi do oficjalnego komunikatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzeczywiście wyszukiwarka słabo bangla, ale skoro jesteś świadom to nic nie zgłaszam ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: Rozumiem że strona główna jeszcze się nie otwiera w samej aplikacji i to chwilo ma tak zostać?

Mikroblog działa dobrze, ale linki z głównej próbują się otwierać w zewnętrznych przeglądarkach/aplikacjach.

Czcionka się trochę zmniejszyła w porównaniu do pierwszych wersji, ale i tak jest o niebo lepiej niż w "rządowym" gniocie.( ͡ ͜ʖ ͡)