Wpis z mikrobloga

@pawlo74: @pannafoster: Leczcie się bo totalnie zatraciliście obiektywizm. Państwo rusza z kampanią informacyjną bo inwestowanie w kryptowaluty jest jedną z bardziej ryzykownych inwestycji, do tego jeśli ktoś jest słaby z zakresu informatyki to może mieć problemy z bezpiecznym trzymaniem kryptowalut. Bardzo dobrze, że informują ludzi bo robią sobie w ten sposób podkładkę przed roszczeniowymi przygłupami takimi jak frankowicze. Jak ktoś straci majątek swojego życia to nie będzie miał podstaw by
Ty chyba mówisz o czymś innym albo nie słyszysz tego co ja. Dobra propaganda w takim razie. Szmaciarstwo obleśne.


@pawlo74: Mówię o samych przedstawionych faktach a nie o sposobie przekazywania informacji. Nic co powiedzieli nie mija się z prawdą. Podaj mi cytat, w którym okłamują.
@czup: wytłumacz jak ktoś może stracić na bitcoinie jeżeli zainwestuje długoterminowo i nie sprzeda. Dlaczego nie uczą i informują czym jest inflacja i dlaczego okradają nas w ten sposób? Sam się lecz.
Mówię o samych przedstawionych faktach a nie o sposobie przekazywania informacji. Nic co powiedzieli nie mija się z prawdą. Podaj mi cytat, w którym okłamują.


@Maly_Jasio: napisałem, dobrze zaplanowana propaganda człowieku. Dlaczego nie ma ani jednego słowa na temat zalet!
@pawlo74: Widzisz jakie bitcoin ma wahania? Zdajesz sobie sprawę z tego, że ktoś kto wrzuci całe swoje oszczędności i zobaczy, że kurs spadł o 50 % to może spanikować i sprzedać wszystko? Jaką masz pewność, że bitcoin nie spadnie? Inwestowałeś kiedyś w coś innego niż bitcoin?
Inwestowałeś kiedyś w coś innego niż bitcoin?


@czup: robisz sobie jaja ze mnie? W jakieś kontrolowane śmieci, które nie są pod moją kontrolą i które mogą sobie do woli produkować? Co Ty tu robisz?